Zimná elegancia na nechtoch

18.01.2024

Lyžovačka je v plnom prúde, máte za sebou niekoľko jázd. Vonku mrzne, no je slnečno. Rozhodnete sa skočiť na čaj, ktorý vás zahreje. Z bufetového okienka vám podajú pohár s hrejúcim obsahom, ktorý si položíte na stolík. Dáte si dole rukavice, aby ste na koži pocítili teplo, ktorým už "nasiakol" celý pohár. Zastavte obraz a povedzte, akú máte v tejto zimnej rozprávke manikúru? Hoci už máme po Vianociach, čas na zimné nechty ešte stále je. Poďme sa teda pozrieť, ako môžu vyzerať.

Nech sa to leskne!

Buď je to tým, že sú všade trblietajúce sa svetielka a vianočné gule, alebo tým, že čerstvo napadaný sneh sa v slnečných lúčoch krásne leskne. So zimou sa neodmysliteľne spája všetko lesklé, trblietajúce sa a svietiace. Preto ak chcete zimne ladenú manikúru, ale netúžite po vyslovene zimných dizajnoch, skvelou voľbou môžu byť zlaté a strieborné detaily alebo kamienky. Trblietky sa nám predsa odjakživa spájajú so zázrakmi a kúzlami. A ktoré ročné obdobie je viac naplnené zázrakom ako práve čas Vianoc, teda zima.

Farebná paleta

O tom, že sa so zimou spája tmavá zelená, červená či modrá, asi nemusíme nikoho presviedčať. Ale ak nie ste fanúšičkami tmavších odtieňov na nechtoch, nezúfajte. Tak ako sa s jeseňou spája napríklad hnedá či oranžová pre zo stromov padajúce listy, so zimou sa spája množstvo svetlých odtieňov práve pre sneh. Či už si zvolíte belasú, jemnú ružovú, chladnú béžovú, čistú bielu alebo mliečny dizajn, vaša manikúra bude ladiť so zimným obdobím.

Skúste zimné dizajny

Zimnú eleganciu na nechtoch môže sprítomniť aj nechtový dizajn. Aké symboly zimy stelesňujú eleganciu a dokonalosť? Čo tak napríklad lesklé, dokonalo tvarované a ľadovo krehké cencúle? Vyniknúť môže aj precízna vločka s mnohými symetrickými ramenami a ozdôbkami. Sneh v abstraktnejšej podobe pripomínajú napríklad aj biele škvrnky, a tak môžu aj tie dodať nechtom nádych zimy. 

Prídete domov z chladu a túžite sa zahriať, tak si teda postavíte vodu na čaj a oblečiete si ten najteplejší sveter, ktorý vlastníte. Ak aj vy milujete ten pocit, keď po poriadnom vymrznutí cítite prijemné teplo, potom si môžete pre svoje nechty zvoliť napríklad dizajn pleteného svetra či deky. Aký symbol zimy by ste na svoje nechty zvolili vy?

Ani sme sa nenazdali a zima je už v polovici. Tak nezmeškajte svoju šancu a oživte svoje nechty elegantným zimným dizajnom ešte pred tým, než sa začneme tešiť z jarných farieb a dizajnov. Rozumieme, nie každému by sa chcelo ísť von v takej zime, no keď toto riziko podstúpite a prídete si k nám po vaše zimné nechty, ako privítanie vás bude čakať teplá kávička alebo čaj na zahriatie :) Platí? Tak super! Tešíme sa na vás.


BLOG - pozrite si najnovšie články