Prečo sú mliečne nechty také neodolateľné?

29.03.2023

Aký je váš najobľúbenejší nechtový dizajn? Našli ste taký, ktorý by sa vám páčil do takej miery, že by ste si ho vedeli na svojich nechtoch predstaviť aj každý mesiac? Je to francúzska manikúra, dizajn s prepeličím vzorom, nude nechty či nekončiace abstraktné linky? A čo tak dizajn mliečnych nechtov?

Kedy si vybrať mliečnu manikúru?

Kombinovateľnosť

Jednou z výhod tohto dizajnu je aj to, že existuje nespočetné množstvo variantov, do ktorých môže byť tento prvok zakomponovaný. Mliečny dizajn, vo svete známy aj ako milk bath nails, sa jednoducho kombinuje, a preto vaše nechty môžu byť každý raz originálom. Nech už ho spojíte s francúzskou manikúrou, kamienkami, maľovanou postavičkou či hocičím iným, tento dizajn zaručene podtrhne akýkoľvek štýl, ktorý bude na vašich nechtoch prevládať.

Elegancia

Základnou charakteristikou tohto dizajnu je, že dodáva nechtom štipku elegancie. Ak hľadáte dizajn na svadbu alebo elegantný dizajn do práce, mliečne nechty sú to, čo vám ulahodí. Synonymami mliečneho dizajnu sú bezpodmienečne slová ženskosť či jemnosť.

Minimalizmus

Ak nechcete siahať po plnej farbe, výrazných kresbách, trblietkach či nálepkách, vašou dokonalou voľbou môžu byť práve mliečne nechty. Tento dizajn vyzerá dobre sám o sebe, ale skombinovať ho môžete aj s inými minimalistickými prvkami – bodkami či jednoduchými linkami. Je to len na vás!

Kombinovateľnosť, elegancia či minimalizmus tvoria vo vzájomnom prepojení nádherný dizajn. Ak vo vás tento článok vzbudil chuť vyskúšať ho, neváhajte a príďte si po vaše mliečne nechty k nám do salónu AristorA. Tešíme sa na vás!


BLOG - pozrite si najnovšie články