— O salóne, o ľuďoch a iné témy —

AristorA fungovala od svojho založenia ako čisto nechtový salón, pričom našou víziou bolo priniesť zákazníčkam nový prístup, reprezentatívne a relaxačné prostredie a najmä profesionálny personál, ktorý sa o krásu vašich nechtov postará s použitím iba tých najlepších značiek na trhu. V skratke - kvalita a profesionalita je našou prioritou a chceme, aby si ľudia našu značku spájali najmä s týmito hodnotami. Preto postupne pridávame ďalšie kozmetické služby, ale iba tie, na ktoré nájdeme fakt profesionálnych ľudí v odbore. 

Obchody sú plné čokoládok v tvare srdiečka, veľkých plyšákov či kytíc z ruží. Dôvod všetci dobre poznáme. Čas zamilovaných. Človek, ktorý cíti lásku však nemusí mať po svojom boku nutne partnera, ktorému v tento deň pripomenie, že jeho láska je ozajstná. Láska má totiž mnoho podôb. Ľúbime svojich rodičov, ľúbime svoje deti, svojich najbližších...

Nechty v štýle "glazed donut", metalické a trblietavé očné tiene či takzvaný plačúci makeup. Všetky tieto trendy (a ešte mnoho ďalších) vládli beauty svetu v roku 2022. Nový rok je však už v plnom prúde, a to znamená aj príchod nových či znovuzrodenie starších trendov v líčení, manikúre, účesoch či starostlivosti o pleť. Ste zvedavé, čo bude tento...

Ak vám dáme poukážku v hodnote 100€, ale vy za ňu zaplatíte len 80€, príde nám to ako "win-win-win" situácia. vy ušetríte 20€, obdarovaná osoba má zadarmo napr. gél lak na 2-3 mesiace a my máme radosť, že sme takto potešili dve osoby naraz. Ale pozor! Tento rok potešíme len 10 z vás, preto šup-šup, aby vám táto výnimočná príležitosť neušla....

Javia vaše nechty, mihalnice, obočie a chodidlá známky poškodenia, zanedbania či traumy z domácich pokusov o ich úpravy? Pozor, môže ísť o priame dôsledky Covid lockdown-u, na ktoré vám nepomôže nič iné, ako intenzívna starostlivosť našich manikérok a make-up artistiek v beauty salóne AristorA, ktoré nastupujú na pomoc už 19.4.2021 v prvej línii!

A je to tu. Vianoce a s nimi spojené celé to šialenstvo vo forme výpredajov, zliav, akciií a nezabúdajme na veľmi obľúbené darčekové poukážky. Ponúka ich asi každý.

Pravdepodobne sa vám to tiež stalo - chceli ste si dať urobiť pekné gélové nechty, no popri dlhom hľadaní toho správneho salónu či nechtovej dizajnérky v Bratislave ste zistili, že ceny za tú istú službu sa môžu pohybovať v rozmedzí od 15€ až po 60€, či dokonca aj viac. A vy ste sa samy seba pýtali:

A je to tu. Vianoce a s nimi spojené celé to šialenstvo vo forme výpredajov, zliav, akciií a nezabúdajme na veľmi obľúbené darčekové poukážky. Ponúka ich asi každý.

Salón ARISTORA, to je miesto, kde sa aspoň na chvíľu odpútate od každodenných stresov, necháte sa hýčkať profesionálnym personálom a jednoznačne odídete ešte krajšia, ako ste krásna doň prišli - takto ho pozná väčšina z vás. A okrem toho ho poznáte ako primárne nechtový salón. Možno však neuniklo vašej pozornosti, že sa už nestaráme iba o vaše...

Hľadanie darčeka pre ženu sa niekedy skutočne môže premeniť na zložitú misiu. K jej úspešnému splneniu vám v našom salóne radi pomôžeme. Či už hľadáte darček pre priateľku, sestru, dcéru, mamu, alebo kolegyňu, príjemná procedúra v kozmetickom salóne určite poteší každú.

Hovorí sa, že dôvod na oslavu sa nájde vždy. Čo tak urobiť si menšiu súkromnú oslavu pre samú seba? Nech už sa dôvod tejto oslavy týka čohokoľvek, môžete ju spojiť so skrášľovaním a oddychom pre svoju "vlastnú maličkosť".