Tešíme sa na Vašu návštevu a nové priateľstvá

— Sme v budove City Gate na 1. poschodí —

ARISTORA

Námestie SNP 19, Bratislava, 811 01

Po-So podľa objednávok

Parkovanie

Parkovanie pri návšteve nášho salónu je možné najbližšie na ulici Gorkého, hneď vedľa budovy City Gate. Alebo v okolitých uliciach-Dunajská, Grosslingová atď. Všade platia pravidlá mestského regulovaného parkovania podľa paas. Prípadne je poblízku podzemná garáž Opera alebo 3 hod free parking v OC Eurovea, asi 10 min. chôdze od salónu.

V prípade, že prídete MHD, zastávka je Centrum.

Otázky a odpovede

Idem 1.krát do salónu, čo môžem očakávať? 

Vôbec nemajte z ničoho stres, o všetko sa postaráme my, vysvetlíme akúkoľvek otázku a pomôžeme zrealizovať vaše priania. Viac sa dozviete v našom článku.

Prečo sa mi lámu moje nechty? 

Fyzickú kondíciu nechtov určuje predovšetkým zdravotný stav každej z nás. Môžu za to  taktiež hormóny, vonkajšie vplyvy, ako napr. mráz. ďalej stres či obhrýzanie nechtov. Viac sa dozviete v tomto článku.


Čo robiť, aby vaše gélové nechty vydržali čo najdlhšie?

S gélovými nechtami sa vyhýbajte horúcej vode. Starajte sa o svoje kožičky aj doma. Nepoužívajte nechty ako nástroj. Ďalšie užitočné rady.

Ako regenerovať vlastné naturálne nechty? 

Perfektná regenerácia nechtov bez škodlivého zásahu a chémie. To dokáže IBX systém, ktorého zloženie je obohatené o prírodné oleje, napomáhajúce uzdraveniu nechtu.

Mám poškodené nechty a neviem čo s nimi je.

Príčinou niektorých z nechtových ochorení sú rôzne zdravotné problémy, alebo s poškodením nechtov, ktoré sú dôsledkom úrazov či vplyvu škodlivých látok. Poďme sa spoločne pozrieť na tie najbežnejšie ako Onycholýza, Leukonýchia a ďalšie

Ako vyliečiť zarastený necht na palci nohy? 

Zarastený necht, odborne onychokryptóza alebo Unguis incarnatus je bolestivý proces, počas ktorého necht prevažne na palci nohy mení vplyvom nepriaznivých vonkajších faktorov svoj tvar a vrastá do nechtového valu. Takéto prípady ošetreuje naša certifikovaná pedikérka šponou na zarastený necht.  

Čo robiť pred a po Microbladingu obočia?
 

  • nepiť alkoholické nápoje minimálne 24 hodín pred procedúrou,
  • neužívajte omamné a psychotropné látky,
  • nebrať antibiotiká,
  • nepiť kávu tesne pred procedúrou,
  • nemať menštruáciu (alebo minimálne nebyť v prvých 3 dňoch cyklu)
  • byť zdravá.
    Ďalšie rady k procedúre microblading obočia. 

Môžem nosiť gélové nechty počas tehotenstva? 

To, že ste tehotná, ešte vôbec neznamená, že máte začať zanedbávať skrášľovanie každej svojej maličkosti. Upravené nechty sú jednou z "maličkostí", ktoré si nemusíte odopierať ani v tehotenstve. Samozrejme, odporúča sa prekonzultovať s lekárom aj túto tému. Viac sme rozobrali tému v článku o tehotenstve 

OTVÁRACIE HODINY

        Po - So    podľa objednávok

Prevádzkovateľ 


AristorA s. r. o.

zapísaná v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom Prešov, Číslo obchodného registra: 40790/P 

IČO: 53144511
Zodpovedný vedúci: Mgr. Michaela Budzová