Prirodzene dlhé, husté a výrazné mihalnice sú darom, pretože vedia rozjasniť celú tvár. Asi každá žena má vo svojom okolí niekoho, komu závidí takúto prednosť. Každodenné trápenie s riasenkou sa takých ľudí určite netýka, hovoríte si. Po dobrom lash liftingu sa už nemusí týkať ani vás.

A je to tu. Vianoce a s nimi spojené celé to šialenstvo vo forme výpredajov, zliav, akciií a nezabúdajme na veľmi obľúbené darčekové poukážky. Ponúka ich asi každý.

Microblading obočia čiarkovanou metódou je najžiadanejšou a najprirodzenejšou metódou úpravy obočia s prijateľnou cenou. Čiarkovaná metóda dokonale imituje vaše prirodzené chĺpky a je zároveň najšetrnejšia k pokožke.

Hovorí sa, že dôvod na oslavu sa nájde vždy. Čo tak urobiť si menšiu súkromnú oslavu pre samú seba? Nech už sa dôvod tejto oslavy týka čohokoľvek, môžete ju spojiť so skrášľovaním a oddychom pre svoju "vlastnú maličkosť".

Keďže sa nám pomaličky (alebo už aj trošku rýchlejšie) blíži ročné obdobie, toľko nenávidené a zároveň niektorými toľko obľúbené. Máme tu zimu. Nech je náš postoj k tomuto času pozitívny alebo negatívny, nič nám nebráni zareagovať na ňu po svojom a spraviť si radosť. Prinášame vám teda nechtové inšpirácie na gél aj gél-lak. A to všetko z n̶a̶š̶e̶j̶...

Veľmi nás baví robiť nechtové prieskumy. Tak prichádzame s ďaľším! Preskúmali sme, aké nechty sa nosili za posledných 100 rokov! Teraz, keď už Vás niekto pozve na párty s témou 70-tych rokov, hneď budete vedieť aké nechty sa v danom období nosili. Nemáte začo! :-)

Keď počujete slovné spojenie tetovanie obočia, zrejme si s hrôzou predstavíte dve nevkusné, tmavé čiary. Takéto tetovanie je už minulosťou a v našom salóne sa neželaných výsledkov nemusíte báť. Niektoré ženy na permanentný make-up nadajú dopustiť, iné to považujú za umelé a nevkusné. Pritom ani nevedia, koľkokrát už zrejme permanentné obočie na...

Onychomykóza je zdravotným i estetickým problémom, s ktorým sa stretol už nejeden z nás. Je veľmi vytrvalým spoločníkom, ktorého zbaviť sa nie je jednoduchá úloha. Hlavným problémom plesne na nechtoch nie je len jej trvácnosť a vytrvalosť, ale tiež riziko, ktoré ohrozuje aj ostatných členov domácnosti - je totiž vysoko prenosná.

Sme odhodlaní uľahčiť Vám všetko, čo sa nechtov týka. V takomto prípade sa teda nejedná "len" o to, že sa Vám v Aristore postaráme o Vaše ruky, ale spravíme za Vás aj research, s ktorým určite bojuje nejedna z Vás. Veď to poznáte. O týždeň máte termín a už teraz stresujete, aké nechty si necháte spraviť. Žiadny stres dievčatá, ...