10 inšpirácií pre vašu jesennú manikúru

20.10.2021

Jeseň. Na jednej strane chladno, dážď a sprísňujúce sa opatrenia... No na druhej strane - blížiaci sa Halloween, farebná príroda, nové manikúrové trendy. Tak teraz to už znie oveľa lepšie! A ak ste aspoň troška nám podobné, tak posledný spomenutý benefit tohto ročného obdobia vás pravdepodobne nadchol najviac. Trafili sme sa?

Už vás teda nebudeme zdržiavať zbytočnými slovami a rovno vás prevedieme inšpiráciami na jesennú manikúru, ktorá vám snáď uľahčí rozhodovanie, až najbližšie zasadnete do kresla vo vašom obľúbenom nechtovom salóne.

1. Ozdobné kamienky

Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Občas sú to aj kamienky na vašich nechtoch, ktoré krásne odrážajú svetlo a robia tak vaše nechty doslova neprehliadnuteľné. Kombinujte ich s jesennými farbami či dokonca aj s kreslenými ornamentmi. Výsledok bude stáť za to.

2. Neutrálne farby

Zasa tie neutrálne farby? Možno sa vám môže zdať, ako by sme nevedeli o čom písať, tak jednoducho pri každom ročnom období tvrdíme, že nie je nič viac IN, ako byť nude. No ale, čuduj sa svete, ono to je stále pravda! Nude a neutrálne farby vládnu svetom manikúry a ak ste jej obľúbenkyňami, poriadne si ich užite aj túto jeseň.

3. Smaragdovo zelená so zlatom

Prvé, čo nám napadne pri pohľade na kombináciu smaragdovo zelenej farby so zlatom je skrátka luxus. No tento si, vďakabohu, môže dovoliť úplne každá. Pôjdete do toho?

4. Jesenné motívy

Tekvice, listy, rastlinky... Jeseň je veľa o prírode a preto, ak rozmýšľate, aké motívy zvoliť pre váš nail art, úplne vám bude stačiť, ak sa pozriete von oknom alebo do vašej izby. Určite tam nájdete inšpirácie, ktoré budú na vašich nechtoch vyzerať super. A ak nie, od toho tu máte našu galériu.

5. Fialové nechty

Fialová k jeseni nespochybniteľne patrí a vybrať si môžete z viacerých odtieňov. Vedeli ste napríklad, že vyzerá skvele v kombinácii s nude farbami?

6. Kreslené ornamenty

Vzory všetkých druhov sú na jeseň, rovnako ako aj inokedy, veľmi vítané, preto neváhajte a nechajte svoju nechtovú dizajnérku, nech sa poriadne kreatívne vyžije. Na inšpiráciu vám ponúkame tiež niekoľko nápadov, ak by ste náhodou o ne mali núdzu.

7. Halloween 

Keď hovoríme o jeseni, nie je nič ikonickejšie, ako Halloween a poriadna strašidelná párty! Dotiahnite to o level vyššie a ozdobte sa tematickými nechtami - a ktorý strašidelný vzor si vyberiete, to nechávame čisto na vás.

8. Červené nechty

Ako už sme niekoľkokrát prízvukovali, definovať červenú farbu v manikúre nie je až také jednoduché, keďže jej existuje XYZ odtieňov - a to doslova. Čo sa týka jesene, môžete sa pokojne pustiť do rôznych farieb a experimentovať, no ak sa rozhodnete pre vínovo červenú, dostanete od nás imaginárnu jednotku s hviezdičkou.

9. Čiarky

Čiarky sú jednoduchým a veľmi sofistikovaným zdobením, ktoré sa momentálne teší obrovskej obľube - no a ak máme byť úprimní, vôbec sa nečudujeme. Stačí troška negatívneho priestoru, troška farieb a zopár čiarok - a úplne to stačí.

10. Čierne nechty

Či vás už na jeseň zmáhajú depresívne nálady alebo ste naopak pozitívna osôbka bez ohľadu na počasie, po bláznivom lete niet divu, že každá z nás občas dostane chuť na čiernu. A kde je vôľa, tam je cesta. Tu ju máte.

Veríme, že galéria prác našich nechtových dizajnérok sa vám páči a vyzbrojila vás dostatočnou inšpiráciou. Teraz vás už necháme, nech to pomaličky vstrebete, premyslíte a budeme sa tešiť, až si prídete po svoju jesennú manikúru k nám do centra Bratislavy. Váš team AristorA ;-)


BLOG - pozrite si najnovšie články