Kamienková manikúra

15.08.2023

Je to tak. My ženy sme často ako straky. Vidieť to na našich šperkoch, kabelkách, topánkach, a dokonca aj na našich nechtoch. Áno. Keď sa naša vnútorná straka derie na povrch, väčšinou sa to na našich lookoch odráža vo forme ligotavých, trblietavých a žiarivých vecí. Na nechtoch môže byť "strakovitosť" stelesnená napríklad v kamienkoch. Ich množstvo, farebnosť, ale aj umiestnenie je závislé od toho, aká veľká straka v nás drieme. Ako si teda zvoliť ten správny dizajn, aby bola vaša straka spokojná?

Malá straka

Páčia sa vám ligotajúce sa nechty s kamienkami, ale zároveň preferujete aj jemnosť alebo minimalizmus? Potom vedzte, že kamienková manikúra nemusí vždy kričať – kamienky totiž dokážu pozdvihnúť aj eleganciu a jemnú ženskosť. Zvoliť si môžete napríklad nude alebo biely podklad a kamienky môžu vyniknúť napríklad v nenápadnom zoskupení na jednom z nechtov. Spojením malých kamienkov, rovnomerne rozmiestnených po všetkých nechtoch, a nenápadným podkladom docielime luxusne vyzerajúci a ženský dizajn. Tento výsledok môže vyzerať o niečo výraznejšie, ak si namiesto nenápadného podkladu vyberiete sýtu farbu.

Priemerná straka

Ani málo, ani veľa. Chcete nech kamienky na vašich rukách žiaria do sveta, ale zároveň nechcete prezdobenú manikúru? Predstavte si, že kamienkom dáte priestor len na jednom z 5 nechtov ruky. Ale práve na tom jednom nechte ich necháte zažiariť na maximum. Či už zvolíte celý necht pokrytý kamienkami, alebo túžite po farebnom kamienkovom leme nechtu... Stačí len zminimalizovať výskyt kamienkov v akejkoľvek forme na 1 necht ruky a doladiť celú manikúru podľa vašich predstáv. Ak by ste chceli nechty viac zjemniť, zvoliť si môžete napríklad nude podklad. Ak naopak túžite po niečom odviazanom, môžete si zvoliť cestu rôznych farieb, trblietok či metalických odtieňov.

STRAKA

Tie z vás, ktoré sa nájdu v tejto poslednej kategórii, v sebe bezpochyby skrývajú straku, milujúcu ligot, jas a trblietky. Ak ste na to už prišli, potom vás určite láka krásna, ženská, zmyselná alebo odviazaná kamienková manikúra, ktorá zaujme pozornosť nejedného páru očí. Vaše nechty môžu pôsobiť veľmi luxusne a žensky, ak rôzne ligotajúce sa prvky skombinujete s bielou, čiernou, zlatou či striebornou farbou. Ak si k takýmto farbám zvolíte ešte iné prvky, ktoré kamienky v ich ligote doplnia, môžete luxusný vzhľad vašich nechtov veľmi posilniť. Ak naopak túžite po viac odviazanejšej forme kamienkovej manikúry, zvoliť si môžete hravé farby, abstraktné nechtové dizajny či metalické prvky.

Uvedomiť si, ktorá z týchto kamienkových manikúr je pre vás tá pravá, nemusí byť vôbec náročné. Proste sa len riaďte tým, čo sa vám najviac páči a verte, že vám to našepkáva straka vo vás ukrytá. Verte, že v salóne AristorA vyhovieme každej z nich. Tešíme sa na vašu návštevu. 


BLOG - pozrite si najnovšie články