Pánska manikúra a pedikúra

U nás dostanete len to najlepšie, preto sa celý proces začína vždy dezinfekciou. Následne sa šikovné ruky našich kozmetičiek pustia do všetkých nezrovnalostí na koži. Určite zabudnite na akúkoľvek hanblivosť. Práve naopak, rezervujte si u nás potrebnú starostlivosť už dnes. Na extrémne zhrubnutú kožu na chodidlách odporúčame kombinovanú pedikúru. Kozmetičke sa tak podarí odstrániť väčšie množstvo kože, no v každom prípade chceme počuť hlavne vaše želania. 

Samozrejmosťou je aj ošetrenie kože okolo nechtov na rukách aj nohách, kde aplikujeme výživný olejček. Hydratačný krém na záver je už len čerešničkou na torte, po ktorej budú vaše chodidlá ako nové. Pokiaľ chcete celý proces rozmaznávania dostať na maximum, môžete si pridať extra službu v podobe odbornej masáže.

  • Trvanie: 45 až 60 min.
  • Trvácnosť: mani cca 2 týž., pedi cca 5 týž.
  • Cena: mani 18€, pedi 30€ (viac info v Cenníku)

Máte poškodené nechty? 

Radíme Vám vyskúšať IBX výživnú kúru s ktorou sme už uzdravili nejedny nechty.

Máte zdravé nechty a páči sa Vám, keď sa lesknú? 

Bez príplatku Vám ich vyleštíme.

Máte chuť si nechty ozdobiť? 

Áno aj chlapi nosia gél lak a rôznymi dizajnmi na nechtoch, tak vyjadrujú svoju identitu. 

Pánsky gél lak

Dajte svetu vedieť svoju náladu či identitu prostredníctvom dizajnu na nechtoch. Na tenkú vrstvu gél laku (pokojne aj priesvitného) Vám vieme nalepiť akýkoľvek dizajn či nakresliť náročnejší nail art. Pripájame niečo z našej tvorby a tiež inšpiráciu zo sveta.

  • Trvanie: cca 60 min.
  • Trvácnosť: cca 3-4 týž.
  • Cena: od 35€ (viac info v Cenníku)

Kto sa o Vás postará?