Zverte sa do rúk certifikovaným profesionálom s bohatou dávkou kreativity a umenia.– MICROBLADING OBOČIA –


Dve nevkusné, tmavé čiary... Takéto tetovanie je už minulosťou! Obočie  dotvára celý náš výzor. Upravíme vám ho presne tak, aby vašej tvári dodalo dokonalú symetrickosť. Nazýva sa to tetovanie obočia čiarkovanou metódou, no používa sa aj výraz microblading. Takto dokážeme imitovať  vaše prirodzené chĺpky až nie je vidno, že je obočie vytetované. Táto metóda je nielen najobľúbenejšia, ale zároveň najšetrnejšia k pokožke.

Chýb ani neodbornosti sa u nás nemusíte obávať. Všetky nástroje sú, samozrejme, sterilizované a naša kozmetička je špička v odbore. Učila sa na najlepšej akadémii na svete, Phibrows Academy a tiež od nich používame všetky nástroje. Podľa typu vašej pokožky a farby vlastného obočia, určíme, aký odtieň farby sa použije, tak aby vaše nové obočie vyzeralo úplne prirodzene.

Základné informácie:

 • Služba trvá 2 hod.
 • Potrebné 2 sedenia (Počas hojenia v niektorých miestach môže chytiť farba slabšie)
 • Na korekcii (druhom sedení) sa doladia detaily a je už zahrnutá v celkovej cene. Nedopláca sa, ako v iných salónoch. 
 • Trvácnosť: 12-18 mesiacov
 • Balíček kozmetiky a konzultáciu na domácu starostlivosť dostanete ZADARMO 
 • Cena: 250€
 • Najskôr je potrebná vstupná konzultácia, kde vyplníte zdravotný dotazník a my vám vysvetlíme všetko potrebné. Pri konzultácii sa platí záloha 30€ za dohodnutie termínu, aby sme vedeli, že to myslíte seriózne a na termín sa dostavíte. Ak vám do toho niečo vážne príde, vieme sa dohodnúť na inom termíne. Ak však svoju objednávku zrušíte alebo sa nedostavíte, vtedy je záloha nevratná. Po procedúre vám zálohu vrátime, resp. sa môže odrátať od sumy za tetovanie obočia. 


– LASH LIFTING a BOTOX MIHALNÍC –

Je ideálnym riešením pre ženy, ktorým lepenie umelých mihalníc nevyhovuje. Touto procedúrou ich jemne vytočíme a oko sa tak krásne optický zvýrazní a zväčší. Vytvorí sa hlboký a zvodný pohľad. Vaše riasy budú týmto ošetrením posilnené a vyživené. 

 • Vyživené mihalnice bez lepenia umelých.
 • Tieto metódy sú vhodné pre všetky tipy mihalníc.
 • Ak máte poškodené mihalnice z lepenia umelých, vieme Vám ich opäť oživiť. 
 • Pravidelná aplikácia lash liftingu podporuje rast a objem mihalníc. 

Čo je lash lifting?

Lash lifting slúži na vypnutie a vytočenie prirodzených mihalníc. Trvácnosť je 4-8 týždňov. Procedúra zahŕňa aj farbenie mihalníc pre celkové zvýraznenie efektu. Všetky prípravky, ktoré používame sú šetrné.

Čo je lash botox?

Profesionálna vyživujúca kúra na mihalnice, ktorá zvyšuje objem prirodzenej mihalnice vďaka obsahu prospešných látok, ako napr. kyselina hyalurónova, keratín, bambucké maslo, vitamín E a ďalšie. 

Táto procedúra :

 1. Uzdravuje
 2. Urýchľuje rast 
 3. Výrazne posilňuje prirodzené mihalnice.

Základné informácie:

 • Služba trvá 1,5 hod.
 • Okamžitý účinok 
 • Trvácnosť 4-8 týždňov
 • Cena: 39€ 

– GÉLOVÉ NECHTY, GÉL-LAK –


Dlhoročné skúsenosti v modelácii gélových nechtov či gél-laku nie sú vždy zárukou kvality. Niekto sa jednoducho nestane nechtovou dizajnérkou ani po desiatich rokoch. Musíte to mať v sebe. Hlavne teda v rukách a v neposlednom rade aj v hlave - kreativitu a vkus. 

Presne podľa týchto kritérií sme si vybrali naše manikérky. A k tomu pribalíme ako bonus aj vyše 8 - ročné skúsenosti v odbore. Mohli by sme teraz tvrdiť, že robíme jedny z najlepších gélových nechtov v Bratislave? V rámci zdravého sebavedomia, povieme, že áno, no určite existujú aj ďalšie šikovné nechtové dizajnérky. My však ponúkame nielen TOP nechty, ale aj príjemný a jedinečný salón v Starom Meste, milé a empatické baby, ktoré sa rýchlo stanú vašimi obľúbenými priateľkami a hlavne zážitky z vašich návštev vo forme oddychu, kávičky a pokecu. 


Nechty v Bratislave od profesionálov!

Kvalita-cena-skúsenosti. No týchto 3 pilieroch dnes už svoje služby predáva snáď každý. Naopak, tieto parametre znamenajú v našom prípade okrem kvality samotnej služby aj profesionálnu komunikáciu, ústretovosť, empatiu či vytváranie najvyššieho komfortu. Napriek možnosti nastavenia vyššej cenovej kategórie, sme sa rozhodli ceny nastaviť tak, aby si zdravý luxus mohol dopriať každý.

Okrem skúseností, máme aj potrebné vzdelanie, a to kozmetickú školu, certifikované kurzy a mnoho ďalších školení o modelácii a zdobení nechtov u najväčších školiteliek v Európe, od ktorých certifikáty by nám tu zaplnili celú túto stranu. Používame výhradne tie najkvalitnejšie materiály. Osvedčilo sa nám investovať viac do tých najlepších nechtových značiek, pretože nám to prináša spokojné zákazníčky, ktoré sa stále vracajú späť. 

Viac Vám povedia naše spokojné klientky. Pozrite si ich recenzie na našom FacebookuGoogle a tu.

Základné informácie:

 • Služba trvá 1 - 2 hod.
 • Trvácnosť: Gél-lak 3-4 týždne. Gélové nechty 4-6 týždňov
 • Cena: od 30 € (viac info v Cenníku)

– MANIKÚRA, PEDIKÚRA Bratislava –

Manikúra či pedikúra je kozmetická úprava nechtov a rúk, resp. nôh. Pozostáva z vypĺňania a tvarovania voľného okraja nechtu, zatlačenia a upravenia kožičky okolo nechtov. Všetkým procesom však predchádza najdôležitejší krok, a tým je dezinfekcia rúk. Následne skrátime nechty na vami požadovanú dĺžku a ošetríme výživným olejčekom. Vaše ruky a chodidlá natrieme hydratačným krémom a v prípade záujmu poskytneme odbornú masáž rúk a chodidiel. 

Budete sa po tom cítiť upravene, uhladene a môžete všade spokojne ukazovať svoje pršteky.

IBX systém

Je jedinečnou a absolútnou novinkou. Slúži na vyliečenie a regeneráciu nechtov, najmä ak si chcete dať pauzu alebo z nejakých dôvodov potrebujete dať odstrániť svoje gélové nechty, resp. gél-lak. Chráni nechtové lôžko a je vhodný nielen pre ženy, ale aj mužov. Ďalšie výhody IBX systému: 

 • Zaistí správne väzby medzi Vašim nechtovým lôžkom a gél-lakom či gélom.
 • Lieči poškodený, slabý necht, ktorý sa štiepi alebo je po úraze.
 • Vyrovná nerovnosti a praskliny na nechtoch, čím sa necht stane hladkým.
 • Obnovuje nechty u ľudí, ktorí si nechty obhrýzajú.
 • Podporuje správny rast zdravého nechtu.

IBX Systém možno samozrejme použiť aj na poškodené nechty na vašich nohách. Ostanete prekvapení, ako rýchlo a presne dokáže systém IBX pôsobiť!

Základné informácie:

 • Služba trvá od 45 min.
 • Trvácnosť: cca 2-4 týždne
 • Cena: od 18€ (Viac info v Cenníku)

Špony na zarastajúce nechty

Deformované, stočené či zarastené nechty sú už dlho rozšíreným problémom u ľudí, na ktorý existuje riešenie a radi vám s ním pomôžeme. Špony, často nazývané aj ako nechtové rovnátka, umožňujú ošetriť zarastené nechty, pričom nemusíte podstupovať bolestivý chirurgický zákrok.

Aplikácia trvá iba pár minút a poskytuje plnohodnotné ošetrenie zarastajúceho nechtu. Táto procedúra je vhodná pre každého. 

Základné informácie:

 • Služba trvá 15 - 20 min.
 • Trvácnosť: cca 2-4 týždne, potrebných viac návštev
 • Cena: 19€ (Viac info v Cenníku)


Japonská manikúra

Máte poškodené nechty? Japonská manikúra predstavuje výživu pre nechty vo forme doplnenia chýbajúcich látok. Pomôže k ich regenerácii, vytvorí ochranný film a pridá vašim nechtom veľmi prirodzený lesk.

Vďaka unikátnej zmesi vitamínov, minerálov a ďalších látok je Japonská manikúra taká výnimočná. Má dlhú tradíciu v japonskej kultúre, kde bola storočia privilégiom iba vysoko postavených žien. Základná pasta, ktorá obsahuje bentonit (prírodná hornina s obsahom kremíka a lipidov) odstraňuje ryhovanie a nerovnosti nechtu. Tie ostanú zároveň aj spevnené so zachovaním pružnosti.

Druhá časť japonskej manikúry je výživný prášok z parafínov a včelieho vosku (vitamíny A, H, E, a provitamín B5). Ošetrený necht následne vyzerá ako by bol nalakovaný priehľadným lakom, avšak, dĺžka účinku ošetrenia je až niekoľko týždňov!