Čo zažila AristorA za rok 2023?

29.12.2023

December je mesiacom súhrnov a reflexií. Počas posledného mesiaca sa väčšina z nás obzrie dozadu na celý uplynulý rok. Niektorí si ho zhodnotia len pre seba, niektorí o úspechu alebo neúspechu robia prezentácie pre kolegov, iní urobia z videí a fotiek koláž, ktorá odzrkadľuje momenty z ostatných dvanástich mesiacov, no a niektorí si sadnú k dobrej káve či čaju, otvoria si svoj denník a pozerajú sa na celý rok prostredníctvom svojich zápiskov. Aj AristorA sa takto na sklonku roka obzerá, a že sa toho udialo veľa! Ste zvedaví, kam sa salón AristorA posunul za 365 dní? Poďme sa spolu pozrieť na to, čo sme si do denníka napísali.

"Dnes sme sa, milá AristorA, technologicky posunuli! Ideme s dobou, a preto sme zaviedli nový systém rezervácií. Od dnes sa všetky naše klientky a klienti môžu na služby k nám objednávať online. Ak sa niekto z nich zabudol objednať pri minulej návšteve alebo nechce telefonovať, môže teraz niekoľkými rýchlymi klikmi získať termín na našej webovej stránke. Dobré, že?"

"Aby sa posúvala kvalita služieb, musíme posúvať aj kvalitu nástrojov, s ktorými pracujeme. Preto sme sa rozhodli investovať do najlepšej brúsky s odsávaním prachu na pedikúru, aká vôbec existuje! Na zdraví nášho tímu a klientok predsa záleží najviac. No a keď už sme pri tej pedikúre, jej kráľovstvo sme obnovili tak, aby sa tam vy, naše klientky a klienti, cítili naozaj KRÁĽOVSKY. Okrem nového pedikúrového trónu sme vymaľovali, pridali obraz, kvety a lamely. V celom salóne sme vylepšili aj osvetlenie. Veď na to, aby boli vaše nechty dokonalé, potrebujeme čo najlepšie svetlo, no nie? Už určite viete, že keď k nám prídete, ponúkneme vám dobrú kávičku. Preto sme tiež vymysleli aj malú kuchynku, ktorá je súčasťou vstavanej dizajnovej skrine, ktorá nám oživila interiér."

"Sme nesmierne radi, ako sa ti darí, drahá AristorA. Naše diáre sa plnia a záujem o teba má stále viac a viac ľudí. Ani nevieš, akú radosť z toho máme. Práve pre rastúci počet nových klientok a klientov sme sa rozhodli aj pre ďalší manikérsky stôl, piaty a posledný v poradí. Z rovnakého dôvodu sa rozšírili naše kapacity napríklad aj tak, že sme našu šikovnú pedikérku Angie vyškolili v manikúre."

"Náš kolektív je špeciálny. V salóne AristorA pracujú ľudia, ktorí nie sú len dobrí kolegovia, ale aj dobrí priatelia. Preto sme vždy radi, keď sa náš tím rozrastá. Počas tohto roka sme prijali nové posily, manikérky Katku a Silviu, a tiež staronovú posilu na prázdniny, pedikérku Aďku. A aby sme neostali len pri ľudskej posile, počas uplynulého roka sme prijali aj inú, takú viac zelenú, upokojujúcu. Do nášho kolektívu rastliniek pribudol kokosovník, monstera a aj letničky na balkóne."

"Nič v živote nejde bez aspoň drobných komplikácií. Ani v salóne AristorA sme sa tomu nevyhli. Vytopili sme totiž našich susedov. Ono by to možno nebol až taký dlhodobý problém, keby sme potom niekoľko týždňov nehľadali príčinu tejto nehody :D"

"AristorA, máš úspech aj na internete. Ľudia o tebe hovoria a hodnotia ťa. Na Google máš už viac ako sto recenzií s ratingom 4,9* a tvoj web mesačne navštívi až 18 tisíc ľudí."

"VŠETKO NAJLEPŠIE, MILÁ ARISTORA. Dnes je tvoj deň – máš narodeniny. Sme veľmi radi, že môžeme tento sviatok osláviť s dlhoročnými klientkami-už priateľkami. Sedem rokov už je doba, tak ti prajeme ešte minimálne raz toľko! No a piate výročie oslavuješ pod vedením Mišky a Matúša, ktorí sa spoločne starajú o to, aby si rástla, zdokonaľovala sa a prinášala radosť."

"Za rok 2023 sa ti podarilo nadviazať niekoľko spoluprác. AristorA, si jedným z prvých salónov, ktorý je partnerom obrovskej značky, akou je Notino. A že to prinesie veľa výhod pre klientky! Stala si sa partnerom festivalu Lovestream, ktorý sme si nesmierne užili. Byť medzi vami bolo skvelé a už teraz sa tešíme na ďalšie takéto príjemné chvíle s našimi klientmi. Spolupracovať sme začali aj s našim obľúbeným gastro podnikom Gatto Matto, ktorý je podobne rodinným podnikom s rovnakou filizofiou." Nikomu to zatiaľ nehovor, ale pripravujeme si spoločné súťaže pre našich zákazníkov.

Tak a to je asi všetko. Všetko, čo tento rok priniesol, nás niekam posunulo. Za mnoho dobrých vecí, ktoré nás stretli ďakujeme aj vám, drahé naše klientky a klienti. Veríme, že nasledujúci rok bude rovnako skvelý, šialený, významný a poučný, ako bol tento.

Povedala by si pred rokom, milá AristorA, že to všetko bude tak, ako je teraz?

BLOG - pozrite si najnovšie články