Hľadáte dokonalé hnedé nechty nielen na jeseň?

15.11.2023

Farba kávy, farba opadaných listov, orechov, piesku, škorice alebo obľúbenej pochúťky – čokolády... Hnedá je všade okolo nás. Tak prečo ju nedať aj na nechty?

Aký odtieň hnedých nechtov si vybrať?

Hnedá... takmer všade na svete sa táto farba spája so zemou a prírodou. Srší z nej rozvaha, vyrovnanosť, prirodzenosť a dodáva istotu a odvahu. Odtiene hnedej sú spájané s istotou, stálosťou a lojalitou. Alebo chcete béžovú? Táto farba v sebe spája čistotu bielej a teplo hnedej. Béžová je jednou z tých farieb, ktorá nás zvykne upokojovať. No a kedy je lepšie si zvoliť hnedú manikúru ako na jeseň, keď sa takmer všetko zelené v našom okolí mení na žlté a hnedé, že?

Nude odtiene

Považujete nude odtiene za hnedú? Už ako deti sme sa rozhorčovali, keď sme v balíku pasteliek nenašli telovú. Je to teda samostatná farba, alebo jeden z odtieňov hnedej? Ono to je vlastne jedno, pretože na nechtoch táto paleta vyzerá úžasne. A to aj v kombinácii s inými trendami... francúzske oblúčiky, mliečny dizajn či matný efekt – všetko toto s nude farbami parádne hrá. A nielen s nimi. O tom, ako si práve túto paletu farieb môžete nechať vyznieť na nechtoch sme vám už poradili.

Kombinácia viacerých odtieňov

Tie z vás, ktoré zaujal tento podnadpis, čítajte pozorne. Vy si neviete vybrať, čo? Máte rady a páči sa vám viac ako jeden odtieň hnedej? No, dobre. Potom si zvoľte každý necht v trochu odlišnej hnedej. Dodať šmrnc tomu môžete, keď sa jednotlivé odtiene zoradia od teplejších po chladnejšie alebo od slabších po silnejšie. Ale pozor, pozor. Môžete si vybrať len desať z nich. Ak by ste ich chceli viac, pokračovať môžete na pedikúre :)

Jeseň je už v plnom prúde, a tak neváhajte a nechajte hnedú kraľovať vašim nechtom. Možností je mnoho. Hnedá farba sa dobre kombinuje, a to nielen v móde. A keď ešte stále váhate, predstavte si tú fotku vašej ruky, ktorú lemuje hrubý bavlnený sveter, v popredí je fresh hnedá manikúra a v pozadí na zemi opadané farebné listy. Keby ste to chceli mať bez práce a ešte by ste si pritom rady vypili dobrú teplú kávu, rezervujte si termín k nám, do salónu AristorA. Budeme sa tešiť na vašu mimoriadnosť, ktorú vyjadríme novými nechtami.


BLOG - pozrite si najnovšie články