Ako ozvláštniť vaše valentínske (sólo) rande?

16.02.2023

Obchody sú plné čokoládok v tvare srdiečka, veľkých plyšákov či kytíc z ruží. Dôvod všetci dobre poznáme. Čas zamilovaných. Človek, ktorý cíti lásku však nemusí mať po svojom boku nutne partnera, ktorému v tento deň pripomenie, že jeho láska je ozajstná. Láska má totiž mnoho podôb. Ľúbime svojich rodičov, ľúbime svoje deti, svojich najbližších kamarátov, svojich domácich miláčikov... Poďme sa teda dohodnúť, že Valentín nie je len pre zamilované páry. A aj keď by sme mohli našou láskou zahrnúť hocikoho, hovorí sa, že na to, aby človek mohol naplno ľúbiť, musí mať rád aj sám seba. Viete, koho zaručene poteší vaša pozornosť a snaha? No predsa vás! Tak sa nehanbite, zoberte na rande samy seba a užite si to! Chcete nejaké rady?

V tomto článku vám prinášame zopár tipov na takzvané sólo rande, ale aj tipy na líčenie pre tie z vás, ktoré plánujú romantiku so svojou polovičkou.

Buďte svojím valentínskym prekvapením

Ak má byť vaše sólo rande super, mali by ste ho jednoznačne vyskladať z činností, ktoré milujete, a ktoré vás robia šťastnými. Keby ste však chceli tip na to, čo môže takýto čas spríjemniť, predstavte si toto. Kráčate po meste a presne viete, kam smerujú vaše kroky. V taške si nesiete svoje obľúbené pochúťky a už sa tešíte ako si ich neskôr zjete pri dobrom filme či zaujímavej knihe. Zo zasnených predstáv o večernom programe vás vytrhne fakt, že ste dorazili na miesto. V našom salóne AristorA vás už čaká príjemný oddych a profesionálna starostlivosť v podobe relaxačného čistenia pleti. Naše kozmetičky doprajú vašej pleti procedúry, ktorých výsledkom bude žiarivý a zdravý vzhľad na prvý pohľad. Okrem toho, že od nás odídete s  čistou pleťou, odídete určite tiež aj dobre oddýchnutá. Kvalitne strávený čas a zároveň malý valentínsky darček, ktorým sa obdarujete, môžu predstavovať aj nové nechty. Či už si vyberiete maličké srdiečka, valentínsku ružovú alebo úplne iný dizajn, krásne nechty určite potešia nejednu z vás.

Ohúrte valentínskym lookom

Ak plánujete valentínske rande so svojou polovičkou, možno by sa vám hodilo elegantné večerné líčenie. Nech už máte rady akýkoľvek štýl líčenia, skúste doň na tento večer zakomponovať jednu z valentínskych farieb. Zvoľte napríklad odtiene červenej, ružovej či pokojne aj farbu roka 2024 - Peach fuzz. A kam s ňou? Nechajte zažiariť vaše oči na farebnom podklade, zvýraznite svoje pery pomocou ceruzky a ladiaceho rúžu, ktoré vďaka týmto farbám vyniknú, alebo ich pokojne nechajte dominovať aj na viacerých miestach. Do svojho makeupu môžete zakomponovať napríklad aj srdiečka či krídla Cupida - čo tak na koniec precíznej linky či na vonkajšie očné viečko? Je len na vás, ktorým štýlom sa vyberiete.

Dokonalým valentínskym darčekom môže byť nová manikúra či fresh pedikúra, relax pri čistení pleti alebo aj krásny makeup na (sólo)rande. Ak sa teda chcete obdarovať alebo pripraviť na valentínske rande, neváhajte si rezervovať svoj termín na ktorúkoľvek službu práve u nás. 

Veríme, že čas strávený u nás v salóne bude pre vás totálny #metime! Tešíme sa na vás.

BLOG - pozrite si najnovšie články