Hľadáte inšpiráciu na svadobné nechty? Pozrite si našu foto-galériu.

05.11.2018

Milé budúce nevesty !

V dnešnom blogu sme si pre Vás pripravili 8 krásnych svadobných inšpirácii, aby sme Vám trošku uľahčili hľadanie gelových nechtov pre nevestu a mali ste tak všetky tie najlepšie nápady na jednom mieste. Poďme sa do toho teda pustiť!

Šmrncovná francúzska manikúra

Francúzska manikúra vyzerá vždy jemne a žensky. Doplnená o kamienky a zaujímavý vzor na prstenníku nie je nikdy nudná.

Jemné farbičky

Príde Vám biela príliš klišé a otrepaná? Broskyňová či nude farba môže byť jej skvelou alternatívou, ktorou určite nič nepokazíte. K tomu veľmi obľúbené kreslené vzory a je to! 

Extra nevesta

Pokiaľ chcete naozaj zahnať nudu, použitie kamienkov a rôznych vzorov, či dokonca úplne nezvyčajných farieb je častokrát nečakane skvelá kombinácia. Veď čo, nechty môžu farebne ladiť aj s tým najdrobnejším detailom na Vašich šatách ; )

Babyboomer  

Babyboomer je skvelá voľba či už na bežné nosenie, alebo pre Váš veľký deň. Už nejaký čas je to veľký hit, ktorý tak skoro nezmizne. Oživiť sa dá kadečím, od kamienkov, cez ornamenty, jemné ľudové vzory, či pigmenty.

Nechty s trblietkami

Ďalšia možnosť, ktorá zrejme nebude pre tie z Vás, ktoré chcú ostať pri jednoduchších nechtoch. Trblietky aplikované dostratena nemusia vyzerať vždy prehnane, aj keď si ich dáte na všetky nechty.

Matný design

Iná variácia nesmrteľnej klasiky. Dokonalý babyboomer alebo francúzska manikúra, tentoraz v matnom prevedení, je ďalšou možnosťou pre nevestičky, ktoré preferujú jednoduchosť. Menej je niekedy viac. Prípadne zmatniť hocijakú vysnívanú farbu ;)

Polmesiačik

Francúzska manikúra doplnená o biely polmesiačik vyzerá prirodzene a jemne. Tento trend sa za posledné mesiace rýchlo uchytil a niet sa čomu čudovať. 

Gel lak

Rozumieme však aj tým z Vás, ktoré z určitých dôvodov nemôžete, alebo nechcete nechtíky predlžovať. Aj tu sa nájde riešenie, napríklad v podobe gellaku jemne potiahnutom na vlastných (aj keď drobných) nechtoch. Možností zdobenia je niekedy viac, ako by ste čakali. 

Dúfame, že sme Vám ponúkli dostatok inšpirácie a práve ste si vybrali Vaše vysnívané nechty na svadbu. Či to už budú gélové nechty pre nevestu, družičku alebo len tak  a ešte nemáte rezervovaný termín v našom salóne, môžete nám zavolať 

P.S.: Všetky nechtíky v článku sú od našich šikovných báb :)


BLOG - pozrite si najnovšie články