Ako by mala vyzerať jarná manikúra?

15.03.2023

Už je tu ten čas. Teploty sa postupne dvíhajú, slnečné lúče sú o čosi teplejšie, pomaly ale isto odkladáme zimné kabáty a čiapky. Jar už cítiť na každom rohu. A tak je načase nechať ju ožiť aj na nechtoch. Ako nájsť tú pravú jarnú manikúru pre vás? V tomto článku nájdete niekoľko tipov, ako môžu vyzerať nechty s jarnou tematikou.

Kvet ako posol jari

Čo si viac spájame s jarným obdobím ako kvety a malé puky, ktoré čoskoro vykvitnú? Po zime sa znova prebúdza zeleň, a preto sú kvietky či lístky skvelým prvkom, ktorým môžete oživiť vašu jarnú manikúru. Prvosienky, sedmokrásky, ružové, zelenkavé či oranžové... Urobte si z nechtov vašu osobnú rozkvitnutú jarnú lúku.

Pastelové farby

K jemnému obdobiu, akým je jar, sa úžasne hodí paleta rovnako jemných pastelových farieb. Jemnosť vystihnutá v týchto farbách vynikne sama o sebe, ale taktiež môžu vyzerať dobre aj v rôznych variáciách s elegantnými linkami, geometrickými tvarmi, kresbami či hocičím, čo sa vám páči. Veď posúďte samy.

Prepeličí vzor

Tento vzor nápadne pripomína prepeličie vajíčka. Neváhajte a vyberte si pre svoje jarné nechty práve prepeličí vzor. Skombinujte ho s akoukoľvek farbou alebo dokonca s inými vzormi. Hoci je na nechtoch pekný celý rok, na jar je o niečo symbolickejší. Vajíčka sú predsa ďalším zo znakov jari.

Už iba krôčik k teplému letu

Milujete leto? Jar je už iba jeden krôčik od neho. Zima už pomaly zatvára dvere za tohtoročnou sezónou, a preto môžete na svojej jarnej manikúre pokojne nechať zažiariť aj výrazné farby. Červená, neónová rúžová, tyrkysová. Tieto farby sú plné živosti a energie. A to je presne to, čo nám každý rok jar prináša.

Ešte ostáva malá chvíľa, kým si zima pozbiera aj posledné zvyšky seba a definitívne prenechá miesto jari. Dovtedy si nezabudnite rezervovať svoj termín na manikúru, aby keď jar prepukne v plnej sile, boli vaše nechty odrazom tých spomínaných teplejších slnečných lúčov a odložených zimných kabátov a čiapok. Tešíme sa na vás.   


BLOG - pozrite si najnovšie články