7 nechtových dizajnov, bez ktorých vaše Vianoce nebudú ono

25.11.2020

Do Vianoc zostáva presne mesiac, mnohé domovy sa už rozsvietili a sfarbili do trikolóry červená-zelená-zlatá a pevne veríme, že aj vaše nechty sa už stihli nahodiť do sviatočného šatu. 

Vianočný nail art ponúka nekonečné množstvo rôznych originálnych dizajnov - od jednofarebnej klasiky po glitre, od lietajúcich sobov po snehové vločky, náš prehľad vianočných inšpirácií to má všetko. A samozrejme sme nezabudli ani na tie z vás, ktoré si myslia, že nail art na každom nechte je až príliš, máme pre vás aj inšpirácie na zaujímavé akcenty, ktoré vašu manikúru okorenia v tom správnom pomere.

A teraz už koniec zbytočným slovám - pozrime sa na vianočné nail art dizajny, bez ktorých sa nielen tieto Vianoce nezaobídete.

1. Glitrové nechty

Ak ste doteraz nenabrali na glitrové nechty odvahu, tieto Vianoce sú ten najlepší čas, kedy sa na ne vrhnúť po hlave. Tento dizajn je doslova ekvivalentom priliehavých trblietavých šiat, ktoré priam vyžarujú sviatočnú energiu. Či už pôjdete po zaujímavých glitrových prechodoch, glitrovom ombré alebo po celých trblietavých nechtoch, môžete si byť isté, že budete pôsobiť naozaj extra, no v žiadnom prípade gýčovo.

2. Snehové vločky

Vianoce bez snehu? V žiadnom prípade! Aj keď vonku bielo možno nebude, snehové vločky na vašich nechtoch vám to celkom vynahradia.

3. Smaragdovo zelená so zlatom

Pravý vianočný "fajnšmeker" vie, že zelená v kombinácii so zlatom je overená klasika, ktorá cez sviatky neomrzí v žiadnej podobe. Tak prečo sa jednoducho nezladiť s vianočnou girlandou?

4. Svetríkové nechty

Najväčšia výhoda zimy? Konečne sa môžeme zababušiť do svojich pohodlných svetríkov, ktoré tak dlho ležali odložené v skrini! A prečo ich nedopriať aj našim nechtíkom? Tento článok o svetríkovom dizajne vám povie viac o tom, ako na to.

5. Vianočné postavy a zvieratká na nechtoch

Nechty so Santa Clausom či sobmi nie sú počas Vianoc žiadnym tabu! Upustite uzdu svojej fantázii a trúfnite si aj na šialené dizajny, veď od toho Vianoce predsa sú! Všetko je ručne kreslené našimi manikérkami ;-)

6. Červené nechty

Vianoce bez červenej nemôžu existovať, a možno práve preto sa táto farba dá kombinovať na toľko rôznych spôsobov! Jednofarebné červené nechty, červená s trblietkami, červená v kombinácii s vianočnými motívmi... A aby sme nezabudli, červená s bielou tvorí ten správny kontrast, ktorý nikto neprehliadne.

7. Neobyčajné dizajny

Ako sme už spomínali vyššie, sviatočný nechtový dizajn je najmä o zábave a odviazaní sa, tak veľa nepremýšľajte a skúšajte všetko možné, pretože na Vianoce môžete iba ťažko niečo prepísknuť! Aj nie úplne prvoplánovo sviatočné nechty majú svoj šarm a ak sa vám páčia, rozhodne si ich neodoprite. 

Vianočná manikúra v AristorA

Či už sa necháte inšpirovať nail art dizajnmi z našej fotogalérie alebo prídete so svojimi vlastnými nápadmi, v nechtovom salóne AristorA v centre Bratislavy sa nechtové vianočné priania stávajú skutočnosťou! Hlavne si nezabudnite svoj termín rezervovať čím skôr, aby ste to do Vianoc ešte stíhali.


BLOG - pozrite si najnovšie články