Svetríková manikúra vaše nechty v zime dokonale zohreje

18.11.2020

Chladné zimné počasie nie je vôbec príjemná záležitosť, no jednoznačne sa s ním spája zopár vecí, na ktoré sa tešíme celý rok - napríklad to, že konečne zo skrine po dlhých mesiacoch vytiahneme a prevetráme naše obľúbené mäkučké svetríky. Ak ste aj vy milovníčkami pletených svetrov ako my, tak ste určite vďačné, že niekto múdry raz vymyslel svetríkové alebo pletené nechty, vďaka čomu môžete tento úžasný pocit dopriať aj vašich nechtíkom!

Čo je svetríková (pletená) manikúra?

Ak ste o svetríkovej manikúre ešte nepočuli, nuž, od toho sme tu my. Ide o nail art dizajn, ktorý verne napodobňuje textúru pletených svetrov a je mimoriadne "chic". Na rozdiel od mnohých iných typov nail art dizajnu, pri ktorých sa vzory na nechty iba jednoducho nakreslia, svetríkové nechty sa vyznačujú 3D efektom, čo im dodáva na zaujímavosti a originalite. Či už sa rozhodnete pre svetríkovú manikúru na všetkých nechtoch alebo pre jeden pletený akcent, vaša zimná manikúra bude maximálne neprehliadnuteľná, no jemná zároveň (rozhodne sa nemusíte báť žiadneho gýču!).

Ako sa pletie manikúra

Originálny pletený efekt na nechtoch dosiahneme aplikáciou špeciálneho 3D gélu, ktorý má o niečo hustejšiu konzistenciu ako klasický UV gél na nechty, a práve preto je schopný lepšie držať požadovaný tvar. Pletená manikúra nie je nič jednoduché, vyžaduje precíznu prácu a pevnú ruku skúsenej nechtovej dizajnérky, ktorá vám "upletie" vzor podľa vášho želania.

Teraz si už len predstavte, ako sedíte v pohodlnom kresle so šálkou vášho obľúbeného horúceho nápoja, ktorý objíma desať malých pletených svetríkov. Máte to? Nechajte sa inšpirovať prácami našich nechtových dizajnérok z AristorA, vyberte si svoj dizajn a objednajte sa. Čo poviete, mohli by sa naše dievčatá pletením živiť? :-) 


BLOG - pozrite si najnovšie články