5 tipov, ako mať nechty ako celebrita.

20.09.2023

"Aké nechty si mám dať urobiť?" ak je toto otázka, ktorá vám blúdi mysľou, potom pravdepodobne hľadáte inšpiráciu. Ešte ste ju nenašli? Tak to ste sa ešte asi neskúsili inšpirovať nechtami celebrít. Ich životy a práca sú často spoločnosti vystavené ako otvorená kniha, a podobne to je aj s ich outfitmi, účesmi, líčením či manikúrou. Aké nechty teda nosia celebrity po celom svete? Poďme sa na to pozrieť.

Francúzska manikúra

Oblúčiky na špičkách nechtov sú trendom, ktorý neminul ani svet celebrít. Vďaka jeho nadčasovosti vznikajú mnohé alternatívy toho, ako môže takáto manikúra vyniknúť. Na celebrity sa upiera mnoho očí, a preto na nich často vidieť jedinečnosť a nezvyčajnosť. Rovnako to je aj pri francúzskej manikúre. Čím originálnejšie oblúčiky, tým lepšie. Zamenenie originálnej bielej farby za inú je len začiatok. Pridať sa k nim môže akýkoľvek nechtový dizajn či iný z trendov manikúry. Skúsiť môžete kombináciu s ombré dizajnom, prejsť môžete cez hranatú francúzsku manikúru a skončiť môžete pri farebných kamienkoch. Ale ak už budete s fantáziou príliš ďaleko, nezabudnite, že niektoré celebrity si predsa len zvolia jemnú a časom overenú klasiku.

Metalický finiš

Kovový chlad alebo farebná hravosť. Metalický finiš na nechtoch môže byť poňatý rôznymi spôsobmi. Nech už by ste si zvolili ktorýkoľvek z nich, metalické nechty budú stále vyzerať elegantne a luxusne. To je zrejme dôvod, prečo ich nosí aj tak veľa celebrít. Modifikovať ich môžete podľa vlastnej chuti a vybrať si môžete v podstate akúkoľvek farbu. 

Tip celebrít: ak chcete povýšiť ešte o čosi viac luxusný vzhľad metalických nechtov, skúste si zvoliť obohatenie maličkými kamienkami.

Pánska manikúra

Vo svete celebrít páni vedia, že manikúra nie je žiadne fuax pas. Aj preto je bežné, že sa muži z rôznych odvetví o svoje nechty nielen starajú, ale nechávajú si ich aj skrášliť, a tým si budujú vlastný imidž. Či už zvolíte elegantný metalický dizajn, abstraktný dizajn či jednoduchého smajlíka, nechajte sa pohltiť pomyselným heslom celebrít: nechty majú odrážať a zároveň posilňovať váš štýl, nech už to pre vás znamená čokoľvek.

Zábava a extravagancia

Ak niekde hľadáte inšpiráciu na extravagantný či hravý look, celebrity vám vždy rady "poradia". Stačí sa pozrieť na nejeden z ich outfitov na rôznych odovzdávaniach cien, červených kobercoch či mólach. Celebrity extravaganciou často doslova žijú – u nich inšpiráciu na hravé, farebné a nezvyčajné nechty nájdete určite. Či už ide o dĺžku nechtov, hru s kontrastom farieb, abstraktné ťahy či 3D dizajn.

Jemnosť je stále v hre

Aj napriek luxusu, extravagancii a do očí bijúcej jedinečnosti sú aj celebrity, ktoré si pre svoje nechty zvolia radšej klasickú jednoduchosť a jemnú eleganciu. V takýchto prípadoch je už celkom na vás (a rovnako aj na celebritách samotných), čo si pod týmto pojmom predstavujete. Môžu to byť čisté nechty v nude farbe, mliečny dizajn, ale ak chcete niečo vyšperkovanejšie, zvoliť si môžete napríklad dizajn podobný jemnej bielej čipke.

Celebrity sú v rôznych smeroch naozaj dobrou inšpiráciou. Preto sa pri hľadaní svojej novej manikúry nebojte inšpirovať práve ich nápadmi. Ak už ste si našli tú z nich, ktorej nechty vás oslovili najviac, rezervujte si svoj termín na "celebritnú manikúru" u nás, v salóne AristorA. Budeme sa tešiť.


BLOG - pozrite si najnovšie články