Veľkonočné nechtové dizajny

13.03.2024

Veľkonočné sviatky sú zlomom, kedy po zime a šedej atmosfére prichádza radosť, farby a teplo. Je to ideálny čas na obnovu, a to aj tú nechtovú. Existuje nespočetné množstvo spôsobov ako svoju manikúru ozdobiť v štýle tohto sviatočného nádychu. Možno vás práve naše tipy inšpirujú k veľkonočnému dizajnu na nechtoch.

Večná jednoduchosť

Večnosť má blízko s posolstvom Veľkej noci, rovnako tak, jednoduché nechty sú večným trendom. K tejto palete farieb netreba veľa zmieňovať, klasika telovej farby, púdrovej ružovej a týchto jemných zemitých odtieňov je presne tá, ktorou nič nepokazíte ani na svojej veľkonočnej manikúre. Aby ste sa ale predsa aj jednoduchou farebnou škálou zaradili do veľkonočnej nechtovej atmosféry, môžete ich doplniť aspoň na jeden alebo pár nechtov jemnými typickými vzormi pre tieto jarné sviatky, napríklad zajačiky, minimalistické farebné kvietky a iné.

Nechty ako mini maliarske plátna

Nič nekričí "Veľká noc" viac ako farebné nechty plné ešte farebnejších vzorov na nich, rovnako ako na veľkonočných vajíčkach. Tento dizajn, môže byť iba o farbách alebo o tom, že čím viac, tým lepšie, všetko závisí iba od vašich preferencií. Niekomu, kto si to často nedovolí postačia farby v šialenom jarnom štýle. Pre tých odvážnejších je tu možnosť vytvoriť malé umelecké diela plné jarnej lúky so zajačikmi, či dizajny plné radosti, rôznych veselých vzorov a farieb.

Pastelová paleta s jarným nádychom

Jar a Veľká noc je synonymom pre jemné, pastelové odtiene. Svieža zelená, krásna žltá, nežná ružová, jemná modrá a sladká levanduľa – všetky tieto farby vedia na vašej manikúre vyčarovať skutočný nádych veľkonočnej krásy. Môžete si vybrať jednu pastelovú farbu, zvoliť každý necht namaľovaný inou pastelovou farbou alebo kombinovať pastelovú farbu s prepeličím vzorom, ktorý už neodmysliteľne spájame s jarou. Každý tento tip plný pastelových farieb je tu pre zaistenie veselého a hravého efektu.

Kvetinky ruka v ruke s týmito jarnými sviatkami

S príchodom jari sú kvety neoddeliteľnou súčasťou veľkonočnej dekorácie, a preto aj vynikajúcou voľbou pre vaše nechtové dizajny. Rozkvitnuté kvety, jemné púčiky, minimalistické lupene alebo dokonca kvetinové vence môžu na vašej manikúre vytvoriť živý a osviežujúci vzhľad. Kombinujte ich s akýmikoľvek podkladmi alebo kombináciami pre čo najlepší efekt.

Jednoducho farby

Snáď niet človeka, ktorý by si nespojil farby s radosťou. A niekedy presne to stačí a čaro jari a spomínaných sviatkov na nechtoch je tu. Farby a rôzne hry vo vzoroch s nimi alebo iba jednoducho farby, ktoré žiaria a ďalšia inšpirácia je na svete.

Nech sa rozhodnete akokoľvek, nezabúdajte ani na kvalitu práce. Tú si treba tiež vedieť vybrať a my sme jej zárukou už 8 rokov. Tak pokojne vstúpte s nami, možno práve do sveta veselých, jarných manikúr, ktoré rozžiaria vaše dni, aj keď za oknom to tak niektoré dni vyzerať nebude. Lebo nezabúdajte, 

že žena v správnych topánkach, s obľúbeným rúžom na perách a s nechtami podľa svojich predstáv dokáže zmeniť svet!

BLOG - pozrite si najnovšie články