Odtiene modrej sú v manikúre umeleckým trendom

25.04.2024

Farebné nechty sú už dlhodobo jedným z najvýraznejších trendov v oblasti krásy. V tomto článku sa pozrieme na farbu, ktorá vyžaruje štýl a jedinečnosť. Modrá farba je symbolom harmónie, istoty a dôvery, a preto je ideálna voľba aj na nechty.

Kráľovská modrá

Kráľovská modrá je jednou z najvyhľadávanejších farieb v nechtovom dizajne, a to s dobrým dôvodom. Táto hlboká a bohatá farba prináša do každodenného života nádheru a eleganciu. Tento odtieň dokáže okamžite zdvihnúť náladu a dodávať pocit luxusu. 

Odtiene modrej

Ponúkajú širokú škálu od svetlej, až po tmavú. Každý odtieň ma svoje vlastnosti a význam. Tie svetlejšie odtiene môžu pôsobiť hravejšie a letnejšie, zatiaľ čo tmavšie vyjadrujú eleganciu, až mystérium. Na výber máte skutočne až až.

Pre tie z vás, ktoré siahajú po niečom kreatívnejšom existuje, ako pri iných, aj pri modrých nechtoch mnoho dizajnov, vzorov a možností. Fantázii sa medze nekladú.

Glitrové a metalické dizajny

Ak chcete pridať trochu lesku a glamúru, skúste pridať k modrej farbe trochu glitrov alebo metalického efektu. Tento trend je skvelý pre večerné udalosti alebo špeciálne príležitosti, kedy môžete vyjadriť svoju osobnosť a lásku k móde.

Modrá francúzska

Dokonalým odtieňom je svetlá modrá, na konci vytvoríme bielu frenč líniu a na svete je elegantný a svieži vzhľad vhodný pre každú príležitosť, ba dokonca ľahko kombinovateľný s rôznym oblečením.

Ombré manikúra

Ak ste nerozhodný typ, toto je dizajn pre vás. Začne sa s tmavším odtieňom pri koreni nechtu a postupne sa prechádza na svetlejší odtieň na konci nechtu. Plynulý prechod farieb zaistíte zvolením odtieňov alebo kombináciou modrej s inou farbou, ktoré sa k sebe najviac hodia.

Morská vlna

Či už na dovolenku alebo keď si dovolenkovú náladu chcete urobiť doma. Nechty plné tmavomodrej farby, biele a svetlomodré farby sa použijú na vytvorenie vlny na konci nechtu. Dizajn inšpirovaný oceánom.

Geometrické tvary a nail art

Experimentovanie aj s inými farbami popri prívale modrej môže byť tiež jednou z volieb, a to pri vlnitých alebo geometrických tvaroch. Krásne vyznie neónová žltá, či biela klasika. Trojuholníky, pruhy, bodky a iné vzory vytvoria moderný abstraktný dizajn, ktorý vašim nechtom dodá zaujímavý vzhľad.

Kamienky na modrých nechtoch 

Keď si poviete, že už modrá je úlet, tak to vie byť stále väčšie tornádo neobyčajnosti v spojení s kamienkami. Buď kombináciou stále v modrej alebo s modrými nechtami v rôznych odtieňoch a iných farbách kamienkov. Tie môžu byť malé a diskrétne alebo väčšie a výrazné podľa vlastného vkusu.

Nebojte sa experimentovať a tvoriť. Možno práve takáto farba na vašich nechtoch je dobrým začiatkom výstupu z komfortnej zóny. Výrazná farba, pri ktorej treba dbať na precíznosť, a tú už predsa viete, kde nájdete. AristorA je pripravená aj na príval modro-modrej


BLOG - pozrite si najnovšie články