Líčenie v AristorA: Toto sú 4 udalosti, na ktoré vás pripravíme

21.07.2021

Staráme sa vám o nechty, mihalnice, obočie, a ak ste si niekedy povedali, že je len otázkou času, kedy začneme aj s líčením, musíme priznať, áno, mali ste úplnú pravdu. Ponuka líčenia bola už dávno v našom pláne, no ako to už u nás v AristorA chodí, nikdy sa do ničoho zbrklo neženieme, keďže sa v prvom rade chceme uistiť, že dokážeme zaistiť kvalitu služby takú, akú si naše klientky zaslúžia. A tu sa vzala naša šikovná Alex, talentovaná make-up artistka s neskutočným zmyslom pre detail, a hneď sme vedeli, že do nášho tímu dokonale zapadne.

Pýtate sa, čo vám naša nová posila Alex dokáže ponúknuť? Poďme sa na to pozrieť!

Denné / business líčenie

Máte pred dôležitou business schôdzkou či chcete jednoducho vyzerať skvele vždy, bez ohľadu na okolnosti? V tom prípade vám na tvári vyčarujeme prirodzený look, ktorý vám budú tíško závidieť všetky vaše kolegyne a kamarátky pri šálke kávy či poháriku vína.

Cena: 35€

Dymové / večerné líčenie

Špeciálne udalosti si vyžadujú špeciálny vzhľad. Ten dosiahnete s výraznejším líčením, s ktorým budete pútať všetky pohľady naokolo. A ak si neviete rady, aký štýl zvoliť, jednoducho ukážte Alex váš pripravený outfit a zaručene vám navrhne líčenie, ktoré sa vám bude dokonale hodiť.

Cena: 45€

Svadobné líčenie

Keby ste si mohli vybrať iba jediný deň, kedy by ste chceli vyzerať úplne bez chybičky, ktorý by to bol? Áno, vtedy, keď budete nevestou, je správne líčenie takmer otázkou života a smrti a chápeme, že si svoju make-up artistku chcete popredu vyskúšať. A preto môžete skúšku líčenia, rovnako ako kvalitu a trvácnosť použitých produktov, brať za samozrejmosť.

Cena: 80€

Celotvárové / Halloween líčenie

A potom je tu aj iný druh špeciálnych udalostí, ktoré si vyžadujú pravý opak prirodzeného líčenia - a čím vyzeráte menej ako vy samy, tým lepšie. V AristorA sme pripravení nechať vašu druhú tvár zažiariť, nech už vyzerá akokoľvek.

Cena: 60€

Kvalitné materiály a umelé mihalnice v cene

Ako ste už určite zvyknuté, v AristorA si dávame mimoriadne záležať na kvalite materiálov, ktoré pri svojich procedúrach využívame a líčenie nie je žiadnou výnimkou - tuto používame hlavne kozmetiku značky Mary Kay, ktorá vám okrem iného zabezpečí, že vaše líčenie vydrží ako nedotknuté až dovtedy, kým sa neodlíčite. Umelé mihalnice sú súčasťou každého líčenia, na ktoré by ste si mali vyhradiť minimálne 45 minút času - čo závisí od typu, ktorý si vyberiete.

Čaká vás špeciálna udalosť?

Vidíte pri pohľade do svojho diára špeciálne dni, ktoré si vyžadujú, aby ste vyzerali výnimočne? Kontaktuje nás a rezervujte si svoje líčenie v Bratislave ešte dnes - termíniky sa nám pomaly ale isto míňajú. Naša Alex aj s celým tímom AristorA sa na vás tešia!


BLOG - pozrite si najnovšie články