Svadobná kompletka v AristorA: Všetko, čo potrebuje každá nevesta

23.03.2022

Svadobná sezóna je už doslova za rohom a ak ste práve vy jednou z tých šťastných dám, ktoré už netrpezlivo odrátavajú posledné mesiace či dokonca dni do vášho čarovného dňa, nasledujúce riadky sú venované iba pre vás. Dozviete sa, aké skrášľovacie procedúry by ste pred svojím svadobným dňom rozhodne nemali vynechať, koľko času si na ne potrebujete vyhradiť, s akým časovým predstihom navštíviť salón a, samozrejme, aké sú ceny jednotlivých beauty služieb.

A pozor - ako čerešničku na torte sme si pre vás nakoniec nechali aj info o výhodnom balíku pre nevesty, s ktorým vás v AristorA dáme kompletne do parády za veľmi výhodnú cenu. Ideme na to?

Úprava mihalníc: Lash lifting a Lashbotox

Ktorá by počas svadobného dňa nechcela, aby sa jej už-skoro-manžel do nej druhýkrát zamiloval? Ak na neho zažmurkáte s dlhými, krásne vytočenými mihalnicami, takmer isto sa vám to aj podarí! A práve na dosiahnutie takéhoto efektu je vhodný Lash lifting, ktorý vaše prirodzené mihalnice vytočí, opticky predĺži a zvýrazní, zatiaľ čo Lashbotox je taký bonus v podobe hĺbkovej výživy a posilnenia rias navyše.

Na procedúru Lash liftingu a Lashbotoxu si je potrebné vyhradiť približne 1 hodinu času a sumu 45. Vytočené mihalnice vám vydržia 4-8 týždňov, no keďže každá sme iná, čím bližšie k termínu svadby si túto procedúru dáte urobiť, tým čerstvejší bude ich efekt priamo na svadbe.

Úprava obočia: Laminácia

Laminácia obočia je veľmi obľúbenou, neinvazívnou procedúrou, ktorá dokáže prirodzene zahustiť obočie, vyplniť akékoľvek prázdne miesta, dodať mu lesklý vzhľad a zafixovať ho v dokonalom tvare (takže sa nemusíte ako nevesta báť, že sa na svadobnom videu či fotografiách objavia vytŕčajúce, zatúlané chĺpky obočia).

Úprava lamináciou je relatívne rýchla procedúra, trvajúca približne 45 minút až 1 hodinu a výsledný efekt vám vydrží v priemere 4 až 6 týždňov. Cena tejto procedúry je 45.

Aby sme nezabudli - výbornou voľbou pre všetky nevesty je aj Microblading obočia, čo je dlhodobejšia záležitosť ako laminácia. No treba zobrať do úvahy, že Microblading je cenovo aj časovo náročnejší, pričom by ste si ho mali dať urobiť v časovom predstihu aspoň 3 mesiace pred svadbou.

Úprava rúk: Gélové nechty a gél-lak

Veríme, že o gélových nechtoch ani gél-laku dlho rozprávať nemusíme, keďže ide o vaše najobľúbenejšie procedúry, ktoré už väčšina z vás dôverne pozná. Aby sme to zhrnuli, ide o úpravu nechtov špeciálnym gélom či gél-lakom, ktorej výsledkom je dlhotrvajúca manikúra, trvajúca v prípade gélu 4 až 6 týždňov a v prípade gél-laku 3 až 4 týždne. Procedúry trvajú 1 až 2 hodiny (v závislosti aj od toho, aké zložité je vaše zdobenie) a ich ceny začínajú na 40.

Úprava chodidiel: Pedikúra

Profesionálna pedikúra je nielen kozmetickou záležitosťou, ale aj zdravotnou. Počas 60 minút sa môžete tešiť na hydratáciu pokožky a úpravu nechtov, no zároveň na odstránenie akýchkoľvek nepekností a zhrubnutej kože, ktoré môžu predstavovať aj zdravotné riziko. Trvácnosť pedikúry je zvyčajne od 3 do 8 týždňov a jej cena je 35€, s gél lakom na nohách 50€.

Profesionálne líčenie

Ak ide o svadobné líčenie, dôležité je nielen jeho bezchybné prevedenie, ale takisto aj kvalita použitých produktov, vďaka ktorým vám make-up prežije dlhé hodiny tanca aj zopár dojímavých momentov. O to prvé sa postarajú šikovné ruky našej kozmetičky Alex, zatiaľ čo o to druhé sa postará kvalitná kozmetika značky Mary Kay. To všetko za cenu 100€ vrátene skúšobného líčenia a cca 60 minút sedenia v kresle.

Výhodný balík služieb pre nevesty

A teraz, keď sme si predstavili všetko, čo naším nevestám dokážeme ponúknuť, nastal čas vám predstaviť sľubovanú "čerešničku", vďaka ktorej sa u nás v AristorA na svoj svadobný deň kompletne pripravíte za výhodnú cenu. Ak sa totiž rozhodnete u nás využiť všetky vyššie spomenuté služby,

zaplatíte za ne o 50€ (20%) menej, a teda iba 230€ za all-inclusive!

V cene je Lash lifting a lashbotox + Laminácia obočia 70€, Gél. nechty so zdobením do 60€, Pedikúra s gél lakom 50€ a Svadobné líčenie 100€

Určite sa teraz mnohé pýtate - ako a na kedy sa objednať? Ako tradične, objednať sa u nás môžete tu a čo sa týka časového predstihu, najlepšie je absolvovať všetky procedúry približne týždeň až zopár dní pred svadbou (okrem teda líčenia, ktoré je potrebné absolvovať v deň svadby) - takto bude už všetko vyzerať tak, ako má a efekt bude stále čerstvý. A dajú sa vôbec absolvovať všetky procedúry v jeden deň? Áno, dajú - no pripravte sa na to, že si u nás posedíte aj 5 či 6 hodín, čo veríme, že by ste zvládli ľavou-zadnou :) 


BLOG - pozrite si najnovšie články