Kvalita je u nás na prvom mieste. Aké materiály používame?

11.06.2020

Pravdepodobne sa vám to tiež stalo - chceli ste si dať urobiť pekné gélové nechty, no popri dlhom hľadaní toho správneho salónu či nechtovej dizajnérky  v Bratislave ste zistili, že ceny za tú istú službu sa môžu pohybovať v rozmedzí od 15€ až po 60€, či dokonca aj viac. A vy ste sa samy seba pýtali: 

Podľa čoho si mám vybrať a prečo sú niektoré salóny také lacné?

Cena však nie je ten hlavný rozdiel, ktorý by nás mal zaujímať - ten zásadný je práve v kvalite poskytnutej služby. Aj sedliacky rozum vám napovie, že "za málo peňazí je málo muziky" a pokiaľ chcete kvalitne vyhotovené nechty (a bez zdravotného rizika), bez kvalitných materiálov a nástrojov to nepôjde. A práve investícia do materiálov a nástrojov, hoci nám dosť zvyšujú náklady, sa nám veľmi osvedčila, keďže drvivá väčšina našich klientok sa k nám vracia pravidelne mesiac čo mesiac. Prečo? To sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Tie najlepšie materiály pre vaše nechty

Najdôležitejším materiálom pri modelácii gélových nechtov nie je, samozrejme, nič iné, ako samotný UV gél, ktorého kvalita na jednej strane určuje to, ako dlho nám gélové nechty vydržia a na strane druhej, či gél predstavuje riziko pre naše zdravie.

Keďže použitie lacnejších nekvalitných gélov má často za následok, že gél sa na nechtoch začne skoro odlupovať či vyvolá alergickú reakciu, v našom salóne používame výhradne kvalitné profesionálne značky, ktoré sú možno troška drahšie, no výsledok je naozaj neporovnateľný. Konkrétne ide o značky Aglia, Denato, Claresa, Crystal Nails, Ruscona, Nehtomania a iné (sú to prevažne značky nemeckej výroby), ktorých zloženie je úplne neškodné a hypoalergénne, a navyše vám krásne priľnú k nechtom, vďaka čomu vám aj tie najdlhšie nechty bez problémov vydržia týždne.

Spomenuté značky nás počas dlhých rokov vôbec nesklamali, a práve preto sme sa zásobili aj ich farebnými gélmi, ktorých kvalitné pigmenty majú vynikajúcu kryciu schopnosť, vďaka čomu budú vaše nechtíky naozaj tenké. Za zmienku tiež stojí, že u nás si môžete vybrať z vyše 300 rôznych farieb a výnimočne sa vám stane, že by ste z našich úst po dlhom vyberaní zo vzorkovníka počuli: "Prepáčte, práve túto farbu nemáme."

Čo sa týka modelácie gélových nechtov, veľmi dôležitým nástrojom je tiež profesionálna a výkonná brúska na nechty s kvalitnými karbidovými nástavcami, ktoré sa v našom prípade neprehrievajú, a vďaka tomu nechty počas zbrusovania vôbec nepália.

Profesionálne nástroje pre vašu bezpečnosť

Áno, kvalita výsledných nechtov je veľmi dôležitá, no o čosi dôležitejšia je možno ešte jedna vec - a tou je práve bezpečnosť vás, našich klientok, ale aj našich nechtových dizajnérok. Ako to robíme my?

V prvom rade, u nás si každá klientka môže byť istá, že každý nástroj, ktorý pri práci používame, je stopercentne dezinfikovaný/ sterilný. Na sterilizáciu využívame špeciálny sterilizátor, čo je vlastne MUST-HAVE každého nechtového salónu, no v praxi nie každý ho naozaj používa a tak sa môže stať, že si prinesiete domov aj nevítaný "darček" v podobe nechtového ochorenia od zákazníčky pred vami.

Dôležitým nástrojom na zabezpečenie zdravotnej nezávadnosti našich služieb je tiež profi odsávačka prachu zabudovaná v každom stole, ktorá efektívne odstraňuje nežiadúci materiál z obrúsených nechtov. Čo nepohltí sama odsávačka, o to sa ďalej postará čistička vzduchu, ktorá zachytáva rôzne mikročastice, prach aj vírusy. Pravidelné čistenie a výmena filtrov je u nás rutinou.

Kávička ako pozornosť od nás

V našom salóne veríme, že posedenie na manikúre by nemalo byť iba o pekných nechtoch, ale aj o relaxácii a kvalitne strávenom čase. Ak ste si pri slove relax predstavili vychladený koktail v ruke pri bazéne, to vás troška sklameme, no kávičkárov určite potešíme šálkou kvalitnej kávy dodávanej tými najpovolanejšími odborníkmi vo svete kávy - Coffeeholics. Nebojte sa, o zalievanom "turkovi" ani "neske" reč nie je, ale o dobrej kávičke z kvalitného kávovaru, ktorá chutí našim zákazníčkam - a chutí o to lepšie, že je pre vás úplne zadarmo :-)


BLOG - pozrite si najnovšie články