Koniec s lesklými a problematickými zónami na pleti

10.07.2024

Jednou z veľkých výziev v oblasti starostlivosti o pleť je dosiahnuť vyváženú a zdravú pleť. Nehovoriac o tom, aké je to náročné pri kombinovanom type, kde je každý kúsok iný. Na jednej strane potrebujete zvládnuť mastnú T-zónu, zatiaľ čo zvyšok tváre môže byť suchý. Nová kolekcia T-Zone Balance od našej milovanej značky Repechage vám ponúka riešenie pre vyváženie a starostlivosť práve o tento, kombinovaný a náročný typ pleti.

O kolekcii T-Zone Balance

Táto 5-dielna kozmetická sada je špeciálne navrhnutá pre pleť s kombináciou mastnoty a suchosti. Obsahuje prírodnú vyvažujúcu zmes morských rias, zeleného a bieleho čaju a ľubovníka, doplnenú o kyselinu hyalurónovu, niacinamid a vitamín C. Tieto aktívne zložky pomáhajú hĺbkovo očistiť, zjemniť a hydratovať pleť bez upchávania pórov.

Obsah sady T-Zone Balance

  • T-Zone Balance Cleansing Complex – hĺbkový čistiaci prípravok bez parfumácie, ktorý pleť dôkladne vyčistí.
  • T-Zone Balance Toning Complex – tonizujúci prípravok, ktorý upokojuje a vyvažuje pleť.
  • T-Zone Balance Hydrating Serum – hydratačné sérum, ktoré pleť intenzívne zvláčni.
  • T-Zone Balance Moisture Complex – hydratačný krém, ktorý pleť dostatočne zásobí vlhkosťou.
  • Honey and Almond Scrub – jemný peeling s mandľovým olejom a medom na exfoliáciu.

Táto komplexná sada pre zmiešanú pleť vďaka jedinečnému zloženiu aktívnych ingrediencií pomáha:

  • Hĺbkovo vyčistiť a zvládnuť mastnú T-zónu
  • Upokojiť a vyvážiť pleť
  • Intenzívne hydratovať suchšie oblasti
  • Zjemniť a vyhladiť celkový vzhľad pleti

Použitím celej 5-krokovej rutiny docielite komplexnú starostlivosť, ktorá vašej zmiešanej pleti výrazne prospeje. Výsledkom bude vyrovnaná, hydratovaná a naozaj krajšia pleť. Zaručí vám ju komplexná starostlivosť  u nás v AristorA.

Ak teda bojujete s nerovnomernou pleťou, nová kolekcia T-Zone Balance od Repechage predstavuje skvelé riešenie. Vďaka synergetickému pôsobeniu jej prírodných ingrediencií dosiahnete vyvážený a zdravý vhľad. No a po týchto informáciach si teraz predstavte tú dokonalú procedúru, ktorá vám ešte k tomu všetkému zaistí aj kvalitný oddych. Alebo viete, čo nepredstavujte si ju, príďte ju k nám zažiť a už teraz si zabezpečte svoj termín v AristorA.


BLOG - pozrite si najnovšie články