Nová éra kozmetiky u nás v AristorA

07.05.2024

Vitajte vo svete nekonečného lesku, krásy a pružnosti. O presne taký svet sme sa chceli postarať. Aj preto sme skúšali a skúmali, aby sme pre vás opäť vybrali, iba to najlepšie. Dávno viete, že svet je taký, aký si ho urobíme. Ak si od júna rezervujete tvárové ošetrenie z našich služieb, presne taký svet vám zaručíme. A vďaka čomu to bude jeden zážitok, ktorý si dokonca na dlhšiu dobu aj odnesiete so sebou vám s radosťou a hrdosťou ideme prezradiť.

Doba skúšobná

Trvala posledné 4 mesiace, osobne sme si vyskúšali účinky novej profesionálnej kozmetiky Repêchage® na vlastnej pokožke. Táto skúšobná doba bola zásadná pre rozhodnutie sa o spolupráci, lebo až teraz sme si istí, čo prinášame. Chceli sme nájsť kozmetiku, ktorú budeme osobne používať už celý život. Význam slova Repêchage je "druhá šanca", z francúzštiny. Teda aj myšlienkou samotnej 44-ročnej značky je 

darovať vašej pleti druhú šancu .

Ak ste už vyskúšali viacero prémiových kozmetík a ani jedna Vám nepomohla, práve tu je miesto pre Repêchage. Dať svojej pleti druhú šancu zažiariť a ukázať svoj potenciál. 

A čo teda prinášame

Morský vánok na vašej pleti, by sa dala nazvať táto kombinácia spolupráce našich služieb tvárového ošetrenia v spojení so svetovou značkou produktov s vysokými štandardmi. Srdcom našej novej kozmetiky je bohatý, čistý a exkluzívny filtrát z morských rias. Ak k tomu pridáme lásku, s ktorou sa staráme o vaše tvarové ošetrenia, veríme, že už teraz si viete minimálne predstaviť, čo vám prinášame. V skratke - výsledky, aké si zaslúžite. Viac o samotných ošetreniach prinesieme v ďalšom článku. Samozrejmosťou bude aj ikonická Four-Layer Facial®, ktorú Cosmopolitan UK nazval "najlepším tvárovým ošetrením storočia". Naša Alex je zaškolená samotnými certifikovynými kozmetológmi od Repêchage a prinesie tieto zručnosti k nám, pre vaše potešenie.

Stále pre vás chceme niečo viac

A staráme sa o to, pri každej službe v AristorA. Máme vysoké nároky na každú službu, ktorú ponúkame a rovnako vysoké nároky sme mali aj na naše partnerstvo s kvalitnou kozmetickou značkou, ktorá to "viac", mať bude. Unikátne zloženie z morskej vody, rias a ďalších prírodných zložiek vás presvedčí veľkolepými účinkami. Naša škála tvárových ošetrení je prispôsobená tak, aby plne využila potenciál tejto inovatívnej kozmetiky, plnej vitamínov, minerálov, prírodných zložiek a rastlinných extraktov, ktoré sú zárukou blahodárnych účinkov na pleť.

Nasadnite na cestu

Cesta k tomu dokonalému svetu, v ktorom pleť žiari a je zdravá. Nechajte sa uniesť mágiou tejto kozmetiky, našich služieb a prejdite transformáciou, o ktorej ste vždy snívali. Nezabudnite preto na svoj termín na tvárové ošetrenie. Pretože stačí, ak naň prídete k nám a vďaka tejto spolupráci produktu a služby sa budete cítiť presne ako pri mori – oddýchnuto, luxusne a zdravo. Vaša pleť si to zaslúši.


BLOG - pozrite si najnovšie články