Vyskúšajte nový beauty trend – lamináciu obočia!

24.08.2021

Alternatíva populárneho Microbladingu, laminácia obočia je rýchlou, neinvazívnou procedúrou, ktorá vám opticky zahustí obočie, vyplní akékoľvek prázdne miesta a dodá mu lesklý vzhľad. Je jej plný Instagram, Hollywood a postupne sa ňou zaplňujú aj naše ulice - a keďže v AristorA poctivo nasledujeme všetky nové trendy, ktoré stoja za to, rozhodli sme sa vám laminovať obočie aj my. Tešíte sa? Máte sa teda na čo!

Čo je laminácia obočia?

Laminácia  už dávno neoznačuje iba zafóliovanie dôležitých dokumentov - v Rusku dali tomu slovu pred niekoľkými rokmi úplne iný rozmer. Táto inovatívna technika semi-permanentnej úpravy obočia sa rýchlo dostala na západ a následne do celého sveta, a vôbec sa tomu nečudujeme. Ak ste si niekedy všimli fotografie plného, perfektne vyčesaného obočia s lesklými, dohora vyčesanými chĺpkami - áno, presne takto vyzerá laminácia obočia.

A aby sme nezabudli, nielenže obočie upravené lamináciou skvele vyzerá, no navyše vám takto upravené obočie vydrží 4 až 6 týždňov. Zbohom každodenná úprava obočia!

Pre koho je laminácia obočia vhodná?

Nezáleží na tom, čo vás na vašom obočí trápi - či už je vaše obočie riedke s prázdnymi miestami alebo naopak husté a nepoddajné, laminácia je skvelým riešením týchto neduhov a navyše rýchlejšia a šetrnejšia alternatíva Microbladingu.

Ako laminácia obočia prebieha?

Tak ako každá kozmetická procedúra, aj laminácia sa začína prvotným odstránením akýchkoľvek zvyškov makeup-u a odmastením. Keď je obočie dokonale čisté, môže sa začať so samotným procesom laminácie, ktorá pozostáva z aplikácie dvoch prípravkov a trvá približne 45 až 60 minút. (Je možné aplikovať lamináciu spolu s lash liftingom a lashbotoxom za zvýhodnenú cenu 70€ namiesto 84€).

Prvý z prípravkov zmäkčí chĺpky tak, aby sa s nimi dalo ľahšie manipulovať, čo umožní ich formovanie. Následne sa obočie vyčeše smerom dohora a pomocou druhého prípravku sa zafixuje do požadovaného tvaru. Obočie taktiež nafarbíme, čo je zahrnuté v cene. 

Nezabúdame ani na výživu, a preto vaše obočie na záver vyživíme špeciálnym olejčekom, ktorý mu dodá stratenú vlhkosť.

Laminácia obočia v AristorA

Ak ste sa dočítali až sem, tak už isto viete, či je laminácia obočia tým, čo vám v živote chýba a na čo ste čakali. V takom prípade vám stačí už len rezervovať si termín, dopraviť sa do centra Bratislavy a nechať sa hýčkať našimi make-up artistkami. Tak vidíme sa? :) V prípade akýchkoľvek otázok sa nás neváhajte opýtať cez formulár nižšie.BLOG - pozrite si najnovšie články