Microblading - prirodzená a trvácna úprava obočia

04.12.2018

Microblading obočia čiarkovanou metódou je najžiadanejšou a najprirodzenejšou metódou úpravy obočia s prijateľnou cenou. Čiarkovaná metóda dokonale imituje vaše prirodzené chĺpky a je zároveň najšetrnejšia k pokožke.

Vaše obočie bude ihneď po tetovaní vyzerať veľmi prirodzene. Nemusíte sa obávať žiadnych nútených dovoleniek z práce či dokonca akéhosi schovávania sa pred ľuďmi.

Odtieň farby vyberieme spoločne podľa typu pokožky a farby vášho vlastného obočia, ešte pred procedúrou tak, aby vyzeralo čo najprirodzenejšie a nevznikol veľmi odlišný farebný rozdiel. Microblading obočia čiarkovaním dokáže dokonale vykorigovať tvar obočia, zvýrazniť jeho farbu a prirodzene obočie zahustiť.

My pri tetovaní obočia v žiadnom prípade nevytrhávame, alebo neholíme chĺpky v obočí! Tetovanie sa vykonáva pomedzi vaše chĺpky. Tam, kde obočie rastie mimo vymeraného tvaru sa zastrihne, jemne vyholí malou žiletkou na to určenou. Inak by sme tvar obočia nevedeli správne korigovať.

Dĺžka trvania celej procedúry sú u nás 2 hodiny, vrátane konzultácie, aplikovania lokálneho anestetika a predkreslenia tvaru obočia. Pri každej jednej zákazníčke používame sterilný materiál na jedno použitie. Veríme, že pri takejto dlhotrvajúcej úprave sa nie je kam ponáhľať a nemá zmysel to spraviť čo najrýchlejšie. Naša kozmetička je navyše perfekcionistka, a preto by ani nebolo možné ju posúriť :) 

Podstatou tetovania obočia čepieľkovou metódou je zvýrazniť prirodzenú krásu ženy a nie ju zmeniť nejakým nevkusným a hlavne jej neprirodzeným obočím! Microblading má pozdvihnúť ženám sebavedomie, doladiť drobné nedostatky na tvári a v neposlednom rade ušetriť čas pri líčení. Nezabúdajte, že váš sen o dokonalej kráse, vám dokáže splniť iba odborník s kvalitným školením, skúsenosťami a precíznym prístupom.

Táto procedúra je vhodná pre všetkých. Ocenia ju najmä ženy, ktoré sú často na cestách, veľa športujú, no a hlavne vy, žienky, ktoré si chcete ušetriť čas namiesto neustáleho státia pred zrkadlom. S vytetovaným obočím, ktoré mimochodom ani nebudí dojem tetovnia, keďže dokonalo imituje reálne chĺpky, budete vždy a za každých okolností perfektne nalíčená podľa vašich predstáv. 

Ak sa nám nepodarilo zodpovedať nejaké otázky, napíšte nám cez formulár nižšie alebo zavolajte nám,  na 0940 124 438 . Viac informácii o službe sa dozviete tu: Tetovanie obočia.


BLOG - posledné pridané články