Lash lifting a lashbotox – všetko čo o ňom potrebujete vedieť - 1.časť

27.02.2019

Umelé mihalnice už nemusia byť nutnosťou pre každého, kto nemá prirodzene husté, dlhé či dostatočne pevné mihalnice. Nielenže umelé mihalnice skutočne pôsobia neprirodzene, ešte k tomu aj oslabujú vaše jediné prirodzené riasy. Prečo sa k nim správať takým nešetrným spôsobom, keď by ste svoje riasy naopak mali vyživovať?

Ako môžem svoje mihalnice vyzdvihnúť a vyživiť prirodzene?

Procedúra s názvom lash lifting a lashbotox skutočne nadvihne vaše riasy a dodá im nový život. Je to možné vďaka prírodným zložkám, ktoré sú súčasťou prípravkov určených pre procedúru lashbotox, ako napríklad bambucké maslo, kyselina hyalurónova, keratín, vitamín E a ďalšie. Prípravok procedúry lash lift obsahuje aj neprírodné zložky, potrebné pre zafarbenie mihalníc, a preto to nie je vhodný pre tie, ktoré majú alergie napr. na kozmetické prípravky, farby a pod. Súčasťou kvalitného lash liftingu je samozrejme aj dobrá kozmetička, preto sa vždy môžete spoľahnúť na naše prvotriedne služby. Stačí si vyhľadať "lash lifting Bratislava, AristorA."

Po akom čase sa môžem po lash liftingu sprchovať? Môžem mihalnice namočiť?

Samozrejme, samotné sprchovanie je povolené. Po procedúre však odporúčame vyhnúť sa kontaktu rias aj očí s vodou aspoň 24 hodín. Ak sa aj po takomto čase rozhodnete mihalnice namočiť, urobte to len jemne, ideálne si trochu namočte len okolie očí, ale nie priamo riasy.

Po procedúre sa tiež neodporúča používať špirálu ani aplikovať umelé mihalnice aspoň po dobu 24 hodín. Pokiaľ máte pocit, že bez namaľovaných mihalníc nevydržíte dlhšie, použite špirálu, ktorú viete ľahko odstrániť.

Môžem si po lash liftingu natáčať mihalnice klieštikmi na riasy?

Dodatočné natáčanie rias môže narušiť ich novú štruktúru. Zároveň by po správne vykonanom lash liftingu ani nemalo byť potrebné natáčať riasy ešte viac.

Ako často je treba absolvovať procedúru a ako dlho lash lifting a lashbotox vydrží?

Prirodzené riasy zvyknú opadávať a obnovovať sa približne každých 4-8 týždňov. Preto je potrebné procedúru opakovať v takýchto intervaloch. Nové riasy tak zakaždým dostanú šancu zosilnieť. V niektorých prípadoch sú naše zákazníčky s výsledkom spokojné aj dlhšiu dobu, pre obnovu sa tak môžete rozhodnúť aj neskôr.

Môže lash lifting spôsobiť vypadávanie rias?

Pokiaľ je táto procedúra robená vyškolenou kozmetičkou v kvalitnom salóne, nič podobné by sa stať nemalo. Naša kozmetička vás o procedúre oboznámi a uistí sa, že na použité produkty nebudete mať alergickú reakciu. Samotné zloženie týchto produktov je zväčša prírodné a neškodné. Ak teda hľadáte, kde v Bratislave bez obáv oživiť vaše mihalnice, navštívte nás.

Funguje lash lifting aj na krátke riasy?

Nakoľko je samotná procedúra určená na posilnenie a zvýraznenie mihalníc, určite pomôže aj krátkym mihalniciam. Avšak, pri príliš krátkych mihalniciach môže byť lash lifting a lashbotox veľmi náročný, až takmer nemožný, a teda aj so slabším účinkom. Každého riasy sú špecifické, preto v takýchto prípadoch prekonzultujeme procedúry na rast mihalníc. Po určitom pokroku tak riasy budú pripravené na ten pravý "lift"!

Ak teraz vám je to už jasnejšie a ste rozhodnutá oživiť svoje mihalnice alebo predsa máte nejakú otázku, ktorú sme nezodpovedali, napíšte nám na Facebooku či Instagrame alebo zavolajte priamo do salónu na +421 940 124 438.


BLOG  - posledné pridané články