Cukríková manikúra: Vyskúšajte týchto 6 pestrofarebných dizajnov!

12.04.2022

Hoci nás počasie vonku občas poriadne zmätie, jedna vec zostáva istá: jar je tu a s ňou aj naše právo na veselé pestrofarebné dizajny nechtov, na ktoré sme dychtivo čakali celú zimu. A keď vravíme pestrofarebné, myslíme to doslovne: od jemných farebných detailov až po nechty pripomínajúce lentilky. Noste ich úplne podľa svojho gusta a môžete si byť isté, že budú rozdávať poriadnu dávku endorfínov nielen vám, ale aj nič netušiacim okoloidúcich.

Pripravené urobiť svet o čosi šťastnejším miestom? Tu máte od nás 6 inšpirácií na to, ako nosiť cukríkové farby na nechtoch s gráciou nielen na jar 2022.

1. Lentilky aneb každý necht inej farby

Manikúry spájajúce tie najrôznejšie farebné kombinácie si s nami už nejaký čas odžili, a zatiaľ čo na jeseň a v zime sme si nechty zdobili najmä zemitými a nude odtieňmi, prirodzene, na jar siahame po pestrých farbách - od jemných pasteliek až po tie najkrikľavejšie. A ak sa na "lentilkové" nechty zrovna necítite, môžete skúsiť farebné gradienty, ktoré pôsobia veľmi decentne a jemne.

2. Pestré farby plus negatívny priestor

S negatívnym priestorom na nechtoch sa dajú stvárať doslova divy a rovnako to platí aj pri pestrofarebných manikúrach, kde neozdobené miesta vytvárajú príjemný kontrast. Ak sa rozhodnete pre tento typ manikúry, môžete tu experimentovať s rôznymi tvarmi (ako napríklad naše obľúbené vlnky) alebo si farebne ozdobte okraje nechtov vrátane farebných francúzskych špičiek.

3. Farby a jemný nail art

Pestrofarebné nechty sú samé o sebe veľmi výrazné, a preto ak ich chcete obohatiť o nail art, odporúčame vám voliť jemné detaily, ako sú napríklad strohé čiarky alebo akcent, v ktorom využijete silu negatívneho priestoru. Takto udržíte celú manikúru v dokonalej rovnováhe.

4. Matné či lesklé prevedenie

Tá istá farba a dva rôzne vzhľady? Farba v lesklom prevedení vyzerá celkom inak ako v matnom, no obe verzie vyzerajú úžasne. Napríklad taká matná farba dodá vašej manikúre pocit chladu, čo oceníte najmä počas horúcich dní a nechtíky viac zjednotí aj keď sú každý inej farby.

5. Jednofarebné cukríkové nechty

Ktorá farba cukríkov je vaša najobľúbenejšia? Šťavnatá melóniková, sladučká ružová alebo osviežujúca modrá? Ak sa jej nemôžete nabažiť, nemusíte ju nutne kombinovať s inými farbami, aby vyzerala dobre - sama o sebe si celkom vystačí.

6. Krátke aj dlhé nechty

Sú typy manikúr/ zdobení, ktoré vyzerajú dobre iba na dlhších nechtoch. No pestrofarebné nechty medzi nich rozhodne nepatria! Ak patríte medzi dámy, ktoré obľubujú krátke dĺžky (či už kvôli práci, praktickosti alebo jednoducho preto, lebo vyzerajú dobre), cukríkové nechty svedčia všetkým dĺžkam aj tvarom nechtov.

Pripravte sa na dobrú náladu!

Ako sme už spomínali vyššie, nosenie veselých pestrofarebných nechtov nie je iba otázkou nášho vzhľadu, ale aj dobrej nálady vás a vášho okolia! Dovoľte našim nechtovým dizajnérkam z AristorA podieľať sa na tejto ušľachtilej misii a zarezervujte si váš termín - a možno sa vám ku kávičke ujdú aj naozajstné cukríky, nielen tie na nechtoch. 


BLOG - pozrite si najnovšie články