Ako oživiť nechty? No predsa živými tvormi!

19.05.2022

Vybrali ste si už niekedy pre svoje nechty dizajn, ktorý bol charakteristický zvieracím prvkom? Takýto dizajn sa dá vymyslieť v tisíckach rôznych kombinácií a návrhov. A to je ten dôvod, prečo nechtové zvieratká z módy naozaj nikdy nevyjdú. V akej miere, farbe či veľkosti budú Vaše nechty reprezentovať isté zvieratko určujete iba Vy! Bude to jemný motýlik, minimalistický had, farebný pelikán či niečo iné? Poďme sa spoločne pozrieť na zvieracie dizajny, ktoré najviac letia.

Vzory zvieracej srsti

Ak nechcete mať na nechtoch celé zviera, no predsa by ste túžili po nejakom zvieracom prvku, vzor srsti je to pravé pre Vás. Napríklad zebrí či gepardí vzor je úžasný v jeho flexibilite a nadčasovosti. Priali by ste si okúzľujúce farebné nechty, na ktorých sú fľaky geparda symbolom odviazanosti a spontánnosti? Skvelá voľba! Ak však chcete siahnuť po neutrálnejších farbách, ktoré gepardí vzor ozvláštni a obohatí, určite neváhajte - tento nápad môže viesť k naozaj elegantnému a úžasnému výsledku!

Kraví vzor

Kraví vzor je jedným z trendov, ktoré omámili celý svet beauty a módy. Jeho jednoduchosť a zároveň hravosť sú esenciami, ktoré ho stále udržiavajú v kurze. Jednofarebný podklad a fliačiky vyzerajú na nechtoch dobre v klasických farbách, akými sú biela, hnedá a čierna, no vyniknúť by mohli aj v netradičnej kombinácii farieb.

Unikátne jednorožce

Jednorožce už dávno nie sú iba pre deti. Toto netradičné a mystické zvieratko môže byť symbolom voľnosti, jedinečnosti či nespútanosti. Ak máte chuť na hravé a roztomilé nechty, dizajn s jednorožcom je správna voľba pre Vás. Práve pri tomto dizajne platí viac ako kdekoľvek inde, že fantázia naozaj nepozná žiadne medze. Či už to bude ružová v akomkoľvek odtieni, holografický detail alebo rôzne iné ART dizajny či zdobenia... Nech si vyberiete maličkého jednorožca posadeného na jednom z Vašich nechtov alebo bude toto zvieratko symbolizovať dizajn jeho rohu, všetci budú tušiť, že s takýmito nechtami máte v srdci slobodu a duši nestarnúce dieťa.

Vianočné sobíky

Aké zvieratko sa najviac spája s vianočnými sviatkami a zimou? No predsa to, čo ťahá sane Santa Clausa, nie? Rudolf či jeho sobí kamaráti sú v zime obľúbeným prvkom vianočného nechtového dizajnu. Zelená s červenou a modrá sú klasiky, ktoré po jesenných nechtoch rýchlo privolajú tú správnu decembrovú náladu. Ak však chcete siahnuť po iných farbách, s roztomilým sobíkom vyzerajú všetky nechty zrazu vianočne!

Exotický mix

A čo tak exotika, s ktorou môžete ľahko uniknúť od bežnej reality? Nechty, na ktorých sa týčia zvieratá nežijúce v našom okolí môžu pôsobiť rôznymi dojmami. Či už budú elegantné, hravé, minimalistické alebo rozprávkové, netradičné zvieratko na Vašich nechtoch vyzdvihne kombinácia farieb, zaujímavé zdobenie a detailný ART dizajn. S týmito esenciami je dychberúca exotika zaručená či si vyberiete modrokrídle motýle, ružového pelikána či chvost krokodíla.

Aký zvierací vzor by ste chceli vyskúšať Vy? Nech už je akýkoľvek, naše šikovné dizajnérky Vám na nechtoch dokážu vykúzliť aj celú ZOO. Tak neváhajte a nechajte si oživiť nechty zvieracím vzorom u nás, v salóne AristorA. 


BLOG - pozrite si najnovšie články