Jednorožcová manikúra: 5 spôsobov pre nechty ako z rozprávky

04.08.2021

Áno, na každého občas príde ten pocit, kedy už jednoducho nedokážeme zniesť monotónnosť nášho života a potrebujeme mu dodať stratenú iskru - a to najlepšie okamžite! Nový zostrih, farba vlasov, nový frajer? A čo sa tak vyblázniť na svojich nechtoch a dodať im troška rozprávkového, magického nádychu?

Či máme 7, 18 alebo aj 50 rokov, túžba po všetkých tých trblietkach, dúhach, ozdobných kamienkoch a pestrých farbách v nás stále je, no okolie nás učí, že skombinovať všetko naraz je skrátka módna smrť. No je to naozaj? Nie, ak ide o jednorožcové nechty!

Nechajte sa previesť čarovným svetom jednorožcovej manikúry, v ktorom, ak máte dosť odvahy, je možné všetko, a ako dôkaz sme si pre vás pripravili 5 spôsobov, ako sa doň dostanete aj vy. Držte sa, bude to bláznivá jazda.

1. Bez jednorožcov to nepôjde

Jednorožci a najmä véééľa ružovej. To je nesmrteľný základ, ktorým sa začína každá skvelá rozprávková manikúra. Akú formu prevedenia zvolíte, to je čisto na vás - na výber sú jednorožcové pečiatky a nálepky, no kto má chuť, môže si na svoje nechty nechať namaľovať aj hotové majstrovské diela .

2. Nechty ala roh jednorožca

Logicky, žiadna jednorožcová manikúra sa nemôže obísť bez toho najtypickejšieho - bez rohov. No otázka znie: Roh jednorožca v kreslenej 2D alebo v modelovanej 3D verzii? My vravíme, prečo nie aj obe naraz!

3. Jednorožci + svetríky = <3

Odpustite nám, že vám takto uprostred leta pripomíname zimu, no jednorožci a svetríkový vzor na nechtoch je kombinácia, ktorá jednoznačne nemôže medzi našimi TOP dizajnami chýbať - len sa na to pozrite samy... Teraz už vám pomyslenie na zimu nepripadá také hrozné, však? :)

4. Skombinujte neskombinovateľné

Rozprávky sa končia tam, kde končí naša predstavivosť - a ako isto viete, tej sa medze nekladú. Máte chuť na glitre, kamienky, rohy, farebné prechody? Dokonca všetko naraz? Tak naberte odvahu a bavte sa!

5. Pastelové farby a dúhy

Dúhy a pastelové farebné kombinácie sú ďalšou neoddeliteľnou časťou sveta jednorožcov, ktorá si, ako inak, nájde svoje miesto aj na nechtoch. Pastelové gradienty, ombré, každý necht inej farby - to sú len niektoré z farebných prevedení, ktoré stoja za to.

Jednorožec pre každú z vás

A teraz to najlepšie na koniec: vedeli ste, že v ArtisorA máme hotové stádo jednorožcov, ktorí čakajú na svoje nové paničky? Garantujeme, že minimálne s jedným odíde každá z vás, stačí si len zaistiť termínik a dopraviť sa do nášho salónu v samom centre Bratislavy. Ostatné už nechajte na nás ;)


BLOG - pozrite si najnovšie články