Svadobné nechty 2022 pre každú trendy nevestu

12.01.2022

Nie sú to len svadobné šaty, účes a váš make-up, čomu sa dostáva počas vášho dňa "D" najviac pozornosti. Len si spomeňte na fotografie, na ktorých sa svetlo odráža od nevestinho prsteňa, kde drží kyticu či ruku svojho nastávajúceho manžela... Áno, vo všetkých týchto záberoch zohráva najdôležitejšiu úlohu vaša svadobná manikúra, a práve preto si na nej každá budúca nevesta dáva nesmierne záležať. A ak je plánovanie vašej svadby v roku 2022 už v plnom prúde, tento článok vám pomôže vyznať sa v aktuálnych svadobných trendoch a vybrať tú najlepšiu manikúru pre vás.

1. Svadobný nail art 

Mnohé z nás stále veria, že svadobná manikúra by mala byť celkom jednoduchá - a čím viac, tým lepšie. Ani tomuto trendu ešte úplne neodzvonilo, a ak ste obdivovateľkou výrazných štýlov, vedzte, že nechty si môžete ozdobiť doslova hocičím, v čom sa cítite dobre. Kamienky, 3D kvety, nálepky, rôzne vzory - tomu všetkému svadobné trendy 2022 doslova tlieskajú. A navyše, ak sa neviete rozhodnúť len pre jeden štýl zdobenia, skombinujte ich pokojne aj všetky naraz!

2. Glitre

Tak ako počas bežného nosenia, ani počas vášho svadobného dňa nie sú glitre, resp. trblietky vôbec OUT - práve naopak. Základ v nude alebo jemne ružovej farbe a decentný, ligotajúci sa poprašok na celom povrchu nechtov, na koncoch alebo iba na akcente sa postarajú o elegantnú manikúru, ktorá bude zaručene pútať pohľady.

3. Nude farby

Odpustite nám, že slovné spojenie "nude farby" skloňujeme pomaly v každom druhom príspevku - keď sa to inak ani nedá! Neutrálne farby si stále nachádzajú miesto medzi najžhavejšími trendmi a inak tomu nie je ani pri svadobných nechtoch tejto sezóny. Ku každému odtieňu pleti existuje perfektná farba, ktorá vyzerá dobre sama o sebe alebo v kombinácii s bielou farbou či najrôznejším nail art-om.

4. Vylepšená francúzska manikúra

Francúzska manikúra je kráľovnou každej svadobnej sezóny, a to bez debaty. Ak si na tento štýl brúsite nechty aj vy, čo ho tak skúsiť troška oživiť a posunúť o level vyššie? Perly, kamienky či iné ozdobné elementy vytvoria na klasických bielych špičkách dychberúci efekt, ktorý sa oplatí vyskúšať.

5. Farebné gradienty

Jedna farba, ktorá plynule a jemne prechádza do druhej, k nej perfektne sa hodiacej inej farby. Ombré nechty sú jemným a romantickým štýlom, s ktorým zažiarite ako nevesta aj túto sezónu.

7. Zlaté nechty

Všetky budúce nevesty, ktoré hľadáte niečo naozaj špeciálne - tento rok sa medzi trendmi objavili svadobné nechty so zlatou farbou a našou najvýstižnejšou reakciou na ne je stručné: WOW! Kto by si nechal ujsť príležitosť popýšiť sa takýmto luxusným dizajnom?

8. Vlnky

Dobré správy! Naše aj vaše obľúbenkyne - vlnkové nechty dostali zelenú aj túto svadobnú sezónu! Jednoduché, hravé, so štipkou netradičnosti - presne tak to máme radi.

9. Biele nechty

Svadba je celá o bielej a tak niet divu, že sa opakovane objavuje na rukách neviest každý rok. A hoci biela farba na nechtoch si pokojne vystačí aj sama o sebe, oživiť ju môžete rôznymi zdobeniami či akcentom v zlatej farbe, ktorá sa k bielej mimoriadne hodí.

Ak ste stále nenašli svoje vysnívané nechty-inšpirujte sa v našej galérií. A slovo na záver pre všetky budúce nevesty - hoci plánovanie svadby so sebou prináša poriadnu dávku stresu, pamätajte si, s výberom vám pomôžeme. A  čo je v celom plánovaní to najjednoduchšie? Zaistiť si termín v AristorA a dovoliť, nech sa vaša dokonalá predstava stane skutočnosťou. 

Tešíme sa na vás!


BLOG - pozrite si najnovšie články