Svadobná pedikúra: 8 inšpirácií pre všetky nevesty

19.01.2022

Žiadna svadba sa nezaobíde bez dobre prepracovaných detailov. Tým však nemáme na mysli len výzdobu, darčeky pre hostí či podväzok pod šatami - nám ide skôr o dychberúce nechtíky, ktoré sú ako šťavnatá čerešnička na torte, ktorá dodá vášmu svadobnému look-u ten pravý šmrnc.

A keďže trendy v manikúre máme už za sebou, tentoraz si posvietime na svadobnú pedikúru. Pripravené?

1. Francúzska pedikúra s kamienkami

Veríme, že klasické francúzske špičky vám predstavovať nemusíme, preto radšej ušetríme miesto a rovno prejdeme k ich malému "upgrade-u" - ozdobným kamienkom, ktoré urobia nechty ešte elegantnejšie a oveľa špeciálnejšie. A ak plánujete svadbu počas teplejších mesiacov, neváhajte ich dať na obdiv v otvorených topánkach!

2. Glitre

Pokiaľ ide o špeciálne príležitosti, glitre si vždy nájdu cestu do sveta manikúry a pedikúry. Rozžiarte svoje chodidlá jemnými trblietkami v striebornej alebo zlatej farbe - tie totiž ľahko zladíte s akýmikoľvek svadobnými šatami, a navyše sú ešte aj mimoriadne IN.

3. Povedzte to pedikúrou

Ak patríte medzi rozpačité či nerozhodné typy, pedikúra so slovami "I do" vám poslúži ako malý "ťaháčik" pre prípad, že by ste v tom strese náhodou zabudli, čo chcete vlastne pri oltári povedať.

4. Pedikúra s tropickou tématikou

Svadby pri mori sa stávajú aj medzi našimi nevestami čoraz populárnejšími, a preto ak plánujete svadbu v trópoch, pokojne sa zlaďte s okolitým prostredím - o to sa postarajú motívy tropických kvetov. Poviete si áno na piesočnatej pláži? Výrazné farby na nechtoch vám celkom nahradia svadobné topánky, ktoré je v tomto prípade praktickejšie nechať doma.

5. Florálna pedikúra

Keď sú kvety takou dominantnou súčasťou svadobnej výzdoby, prečo si s nimi neozdobiť aj svoje nechty? Elegantné kvietky v bielej sa na nevestiných chodidlách budú skvele vynímať, zatiaľ čo identické kvety v inej farbe na chodidlách družičiek vám zaručene prinesú titul svadobný perfekcionista roka.

6. Elegantný akcent

Jednoduchá pedikúra s výrazným akcentom je nehynúca kombinácia, ktorá si, ako inak, nájde svoje uplatnenie aj medzi svadobnými dizajnmi. A čím vlastne ozdobiť akcent? Kamienkami, glitrami, kvetmi, čipkovaným vzorom... Výber je celkom na vás.

7. Ružová a dosť

Ak patríte medzi minimalistické typy, ktoré neobľubujú žiadne zdobenia a preferujú jednofarebné dizajny, pokojne zabudnite na všetky "čačky-mačky" a stavte na jednoduchosť. A hoci si môžete vybrať z rôznych farieb, momentálne je trendom práve ružová.

8. Kombinácia viacerých štýlov

Poslednou svadobnou inšpiráciou sú nechty, ktoré v sebe kombinujú viaceré z predchádzajúcich dizajnov. Ste fanúšičkou ružovej a zároveň glitrov? Tak sem s obomi naraz! Pamätajte si, že zdobenie nechtov je najmä o zábave, a preto si to máte v prvom rade užiť (no nikdy nezaškodí názor skúsenej nechtovej dizajnérky, ktorá vás občas môže zachrániť od nechtového - či svadobného - faux-pas :)

Ak máte to najdôležitejšie už za sebou (a tým máme na mysli jednak výber ženícha, no takisto aj dátum vášho dňa D), nič vám nebráni v tom, aby ste si zarezervovali svoj termín v bratislavskom AristorA čím skôr! Budeme radi, ak si pre váš výnimočný deň vyberiete práve nás a radi sa postaráme o vaše nechty či mihalnice a obočie. 


BLOG - pozrite si najnovšie články