7 spôsobov, ako nosiť ružové nechty

01.03.2023

"Vitajte u nás! Tak, aké nechtíky budeme robiť dnes?" 

jedna z prvých otázok, ktorá zaznie, keď dverami salónu prejde zákazníčka. Je to otázka, ktorej odpoveď naštartuje manikérkam kreatívne zmysly, umelecké cítenie, ale aj fantáziu. U nás, v salóne AristorA, sa manikérky a pedikérka naozaj tešia na to, ako vám na nechtoch vyčarujú krásny dizajn a na tvári spokojný úsmev. A hoci ich baví vytvárať každú vašu konkrétnu predstavu, ak počujú vetu: "Chcem niečo ružové!", otvorí sa im veľká brána možností, a tak spolu s vami popustia uzdu predstavivosti. Chcete vedieť, aké všetky varianty a kombinácie majú v hlave, keď počujú túto vetu? Tak čítajte ďalej.

Jemná elegancia

Ružová je jedna z tých farieb, ktoré sa prirodzene vyskytujú na ľudskom tele. Je preto viac než zrejmé, že aj stavebné gély, s ktorými manikérky tvoria základ nechtu, sú často práve v odtieni ružovej farby. Ak sa vám farba samotného podkladu páči, doplnená môže byť už len o jemný a elegantný detail, ktorý ju ozvláštni, no zároveň neubije. Zvoliť si môžete napríklad abstraktné čiary či tvary v bielej. Vyhľadávané sú aj ružovo-čierne alebo ružovo-zlaté nechty.

Francúzska manikúra v ružovom šate

Čo by to bolo za farbu, keby nevyzerala úchvatne v kombinácii s francúzskou manikúrou. A čo by to bolo za francúzsku manikúru, keby sa nedala ohýbať v rôznych variantoch. Aké oblúčiky by ste si zvolili? Boli by čisto ružové? Alebo ružové s trblietkami? Skombinovali by ste ju s inou farbou alebo by ste pridali roztomilé ružové srdiečka? A čo hrúbka oblúčikov? Vybrali by ste si klasické tenké alebo radšej hrubšie? Možností francúzskej ružovej manikúry je mnoho a výber len na vás.

Ružový nail art

A keď už je ružový podklad hotový, manikérky môžu do rúk vziať najtenší štetec a začať kresliť. Kresliť hocičo, čo vašu ružovú manikúru obohatí. Postavy, gepardí vzor, srdiečka, kvetiny, ale napríklad aj usmievajúcu sa šálku kávy a muffin. Práve pre tento náš skill preferujeme oslovenie "nechtová dizajnérka" pred "nechtárkou". 

Ružová extravagancia

Tak ako môže byť tou vašou ružovou voľbou jemný dizajn s nenápadnými prvkami, môžu vašu vysnívanú ružovú manikúru tvoriť nechty s kamienkami, nálepky, trblietky, ružové ombré či mix štýlov zdobenia. Hranice si udávate vy samy.

Ružová a modrá

Tieto dve farby sú oddávna určitým spôsobom prepojené. Už od detstva nám je spoločnosťou ukazované, že modrá je chlapčenská farba a ružová zasa dievčenská. Ale prečo ich takto rozdeľovať, keď sa k sebe tak dobre hodia? Jedna z nich je pokojná a druhá jemne zasnená. Jedna je väčšinou chladná, druhá väčšinou teplá. Na jednej strane sú si opozitami, no na druhej sú si tak blízke. No a to je dôkazom toho, že takouto farebnou kombináciou naozaj nič nepokazíte, voľte ružovo-modrú manikúru!

Ružová paleta

Niekto si nevie na svojich nechtoch predstaviť neónovú ružovú, niekomu zas pripadá staroružová nudná. Našťastie, u nás máte na výber z veľkého množstva odtieňov a navyše aj dostatok času na výber. Nech už sa vám hodí (či páči) ktorýkoľvek z nich, ružová je skrátka dobrá voľba. Stačí si len vybrať. A ak si neviete vybrať len jeden odtieň, nikto nepovedal, že musíte. Kombinovať ju môžete nie len s inými farbami, ale aj s jej rôznymi odtieňmi. A čo ružové nechty na svadbu

Ružová pedikúra

A prečo uvažovať o tejto farbe len na rukách, keď ružová pedikúra môže vyzerať takto dobre? Či už jemná baby pink alebo extravagantnejšie kombinácie – obujte si otvorené topánky a ukážte svetu svoje ružové ja.

Tak ako? Nalákal vás tento článok, aby ste si pri najbližšej návšteve u nás dali na nechty niečo ružové? Ak áno, viete, akú vetu treba povedať :) Tešíme sa na vás! 


BLOG - pozrite si najnovšie články