Revolučné 4 vrstvy krásy s Repechage

05.06.2024

Tvárové ošetrenie tohto storočia. Takto označil Cosmopilitan UK procedúru 4 Layer Facial®, metódu štvorvrstvovej pleťovej procedúry, s ktorou prichádza nami odskúšaná a milovaná kozmetika Repechage®. Rieši pleť holisticky a prináša dokonalé výsledky. Táto metóda kombinuje 4 kľúčové kroky – čistenie, rehydratáciu, regeneráciu a ochranu

A výsledkom je žiarivá, vyhladená a zdravá pleť, ktorá je naozaj viditeľná. Ideme vám poodhaliť tajomstvá, ktoré stoja za jej účinnosťou. Pripravte sa na vašu najkrajšiu a najzdravšiu pleť, akú ste kedy mali. Ideme totiž za hranice mladistvého odrazu. Ide o pozoruhodné zmenšenie jemných liniek a vrások, čím sa umocňuje mladistvý jas a pevnosť pleti. Čítajte a potom ale nezabudnite aj skúšať na vlastnej koži, lebo nad to nieto slov. Krok po kroku.

Čistenie pleti a exfoliácia

Procedúra začína dôkladným a hĺbkovým čistením pleti, ktoré odstraňuje nahromadené nečistoty, zvyšky make-upu a odumreté bunky (odstránenie najstarších mŕtvych kožných buniek z povrchu kože- to sa skrýva za fancy slovíčkom exfoliácia). Hlboko čistí a uvoľňuje póry, aby sa dosiahol hladký, čistý a mladistvý vzhľad.

Hydratácia a oxygenácia pleti

Nasleduje krok, ktorý pleť prekysličuje a dodáva jej hydratáciu. Špeciálne hydratačné séra napĺňajú pleť živinami a obnovujú tak rovnováhu kožných tkanív.

Regenerácia pleti a jej a spevnenie 

Tretia vrstva sa zameriava na oživenie, regeneráciu a spevnenie pleti. Pomocou silných a aktívnych látok, akými sú morské riasy, vitamíny a antioxidanty, pleť dostáva to, čo potrebuje na obnovu a spevnenie.

Ochrana a fixácia pleti

V záverečnej fáze sa pleť chráni pred vonkajšími vplyvmi a výsledok procedúry sa fixuje. Veľmi dôležité pre udržanie efektu tejto dokonalej komplexnej procedúry je však použitie ochranných prípravkov s UV faktorom a fixačných masiek aj po návrate domov z ošetrenia.

Vďaka synergií týchto 4 krokov všetky ženy dobojovali s nedostatkom žiarivosti, zníženou elasticitou, nerovnomerným tónom alebo inými problémami. AristorA v spolupráci s Repechage® má riešenie, ktoré ak vám nezmení život, zmení vám minimálne vašu pleť. U nás si viete zabezpečiť relax pri procedúrach s touto unikátnou kozmetikou, a tiež si ju zakúpiť pre domácu starostlivosť.


BLOG - pozrite si najnovšie články