Nová služba – čistenie pleti

27.09.2022

Všetci to poznáme. Prežitie stresového obdobia alebo chaotickej situácie plnej strachu sa môže odzrkadliť aj na našej pleti. Na pohľad unavená, vyhodená pleť, ktorá určite nevyzerá žiarivo a zdravo. To však nie je všetko. Naša pleť je každodenne vystavená prachu, dymu či drobným nečistotám, a keďže tvár počas dňa neschovávame a nechránime maskou či látkou, raz za čas je potrebné dopriať si kvalitnú "údržbu pleti". Neviete, ako na takú údržbu? Nemajte obavy, odteraz ju môžete podstúpiť aj u nás v salóne AristorA. Čistenie pleti môže byť tým správnym liekom a odmenou pre vašu pleť.

Vybrať si môžete z troch variantov tejto služby. Hĺbkové čistenie, povrchové čistenie alebo hydratačná kúra sú variáciami, ktoré vám ponúkame. Tieto nie sú určené len pre dámy, ale rovnako sú vhodné aj pre pánsku pokožku. Ak vás trápi aknózna a problematická pleť, potom vám odporúčame najmä hĺbkové čistenie pleti. Na dosiahnutie skutočne kvalitného a dôkladného vyčistenia zahŕňame do tejto metódy aj naparenie tváre a čistenie kozmetickými ihlami. "Ihlami?!" zarazilo vás posledné slovo vety. Nemusíte mať obavy. Sú to neškodné malé ihličky, ktoré pomáhajú zbaviť sa podkožných vyrážok tým, že nimi prepichneme ich jadro.

Počas 45 až 90 minút, ktoré strávite u nás v salóne, bude vašej pleti dopriatych niekoľko krokov čistiaceho a ošetrujúceho procesu. Začneme s analýzou vašej pleti, aby sme spolu zistili, čo je pre ňu najlepšie. Všetko totiž závisí od toho, čo vám vyhovuje a čo pleť každej zákazníčky naozaj potrebuje. V službe je tiež zahrnutá aj jemná úprava obočia, u nás obľúbená služba pod názvom Obočko express. Nasleduje dvojfázové mechanické čistenie, ktoré vašu pleť zbaví všetkých nečistôt a uvoľní vaše póry. Nezabudneme ani na pleťovú masku a krém podľa typu vašej pleti. Relax a príjemný čas v našom salóne zavŕšime masážou celej tváre a dekoltu. Trvácnosť výsledkov čistenia je veľmi individuálna, no budete si ich môcť užívať po dobu zhruba 2 až 8 týždňov. Zaujíma vás, koľko môže stáť takáto procedúra? U nás v salóne si môžete príjemne strávený čas v podobe povrchového čistenia a hydratačnej kúry dopriať za 39€ a kvalitné hĺbkové čistenie za 44€.

Kvalitný oddych v rukách odborníčok a zároveň plnohodnotná starostlivosť pre vašu pleť. Predstava takejto dvojitej odmeny je niečo, čoho uskutočnenie naozaj stojí za to. Ak vás táto nová služba láka, neváhajte a rezervujte si u nás termín. Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že si túto službu obľúbite rovnako ako my. 


BLOG - pozrite si najnovšie články