Ako mám nájsť vhodné nechty na oslavu? Takto.

03.11.2023

Trápite sa nad dizajnom svojich budúcich nechtov a snažíte sa vymyslieť, akú manikúru by ste mali zvoliť na spoločenskú udalosť, oslavu či svadbu? Potom ste tu na správnom mieste. Na internete je toľko príkladov na takúto manikúru, že sa v tom mori človek ľahko stratí. Ako teda nájsť to, čo sa vám bude hodiť? Stačí len pred hľadaním urobiť jeden zásadný krok. Určiť si štýl, ktorý je pre danú akciu typický a povedať si, čo v tomto štýle spadá do hraníc vášho vkusu. Na oslave či inej spoločenskej akcii je kľúčovou väčšinou elegancia. A aké sú esencie elegancie?

Nenásilnosť

Ak hľadáte eleganciu, ktorá vám pristane, skúste využiť práve jej črtu nenásilnosti. Veď ako sa hovorí, aj málo je niekedy oveľa viac. Skrátka, čím jednoduchšie, tým lepšie. Nude farby, jemné trblietky, odlesky... Je toto vaša šálka elegancie?

Sila farby

My to vravíme stále. Farby majú význam úplne všade a ne/lichotiť vám môžu nielen v oblečení, ale aj na rukách. Ak sa farba rozpína na všetkých vašich nechtoch a vyniká sama o sebe bez akýchkoľvek ozdôb, pôsobí to naozaj veľmi vkusne a elegantne. A to či už si pre svoju manikúru na oslavu či spoločenskú udalosť zvolíte svoju obľúbenú farbu alebo siahnete po farbe, ktorá v sebe ukrýva pre vás hlbší význam. Aj v tomto prípade platí, že vzájomná hra farieb vie posunúť výsledný look na úplne iný level. Vybrali ste si túto stránku elegancie? Tak potom zvážte aj to, aké šperky najčastejšie nosíte. Verte, ak farbu nechtov doladíte k nim, neoľutujete.

Detaily a malé ozvláštnenia

Ste ten typ, ktorý má rád, keď sa mu na nechtoch leskne nejaký kamienok či krúti nejaká linka? Chcete skrátka niečo, čo priťahuje pozornosť? Tak dobre. Elegancia ráta aj s tým. V tomto prípade je hlavným pravidlom minimalizmus. Vyberte si pre svoje nechty na oslavu maličké kvietky, abstraktné linky či iné jednoduché ornamenty. Niekedy napríklad malé biele lístočky dokážu oživiť nechtový dizajn tak, že by sa dal nazvať stelesnením elegancie.

Oblúčiky, oblúčiky, oblúčiky

Ktorá manikúra kričí viac eleganciou ako práve tá francúzska? Oblúčiky (alebo vplyvom nových trendov aj hranaté rámy) na nechtoch sú jednoducho krásne, jemné a ženské. Hoci sa s nimi dá vyhrať do takej miery, že bude francúzska manikúra plná farieb a bude pôsobiť odviazane, pre dosiahnutie elegancie na oslavu či svadbu stačí zvoliť bielu klasiku. Ak vám to nestačí, samozrejme, možností je mnoho. Ale veď o tom vám nemusíme ani hovoriť – francúzska manikúra je proste nadčasová.

Vybrať nechty na oslavu v záplave inšpirácií teda nakoniec nemusí byť také náročné, čo? Stačí si len predstaviť eleganciu a to, čo sa vám v mysli vyjaví ako prvé, vás môže doviesť k vášmu vysnívanému dizajnu. No a ak by sa vám nechcelo takto hľadať, nevadí. Tím manikérok AristorA Vám stále rád odporúči nielen to, čo je práve v móde, ale aj to, čo najviac vyhovuje vašim požiadavkám.

Počkať, čože? Máte oslavu už čoskoro a ešte stále nemáte termín? Tak viac nečakajte. Tešíme na stretnutie v salóne AristorA. 


BLOG - pozrite si najnovšie články