Šaty na ples pripravené? Už vám ostáva iba vybrať si tie najkrajšie plesové nechty

12.02.2019

Aj keď je tohtoročná plesová sezóna už v plnom prúde, stále je možné stihnúť nejaký termín. Ten naj(ne)obľúbenejší Ples v opere vraj bude aj tento rok.  Známe osobnosti si naň vždy pripravia tie najluxusnejšie plesové šaty, doplnky, šperky, no niektorí zabúdajú na dosť podstatný detail, akými nechty sú. Nielen dámy, ale aj páni, ktorí by mohli častejšie myslieť na manikúru svojich rúk.

My vám dnes prinášame zopár možnosti plesových nechtov, ako inšpiráciu - či ešte na túto sezónu alebo na nejakú inú spoločenskú udalosť, ktorá si vyžaduje elegantný look. 

Glitre v správnom množstve nikdy neuškodia

K jemným a jednoduchým šatám si môžete vybrať v podstate hocijaký doplnok, či už výrazné šperky, alebo šperk v podobe farebných a ligotavých nechtov. Fantázii sa medze nekladú.

Celo-farebné, menej nápadné nechty

Niekedy je menej viac, a keď nechcete riskovať, že sa na dlhoočakávanom evente budete cítiť ako diskoguľa, ale ani nemáte radi nudu, prinášame vám fotogalériu práve toho "medzi". 

Jemné zdobenie na nechtoch

Jemné nechty nemusia byť vždy iba jednofarebné. Existuje obrovské množstvo drobných ornamentov, vzorov a malých detailov, ktoré aj najnudnejšie nechty krásne oživia. 

V jednoduchosti je krása

Keď však máte v pláne obliecť si ozajstnú róbu, treba si dávať pozor na to, aby nezanikli aj šaty, aj doplnky. Všetkého veľa škodí a to platí aj o nechtoch. Preto nikdy nesklamú nude odtiene, francúzska manikúra, či babyboomer.  

Alebo iba úplne prirodzená manikúra?

Ak neobľubujete umelé nechty, nevadí. Aj klasickou manikúrou, a teda krásne upravenými prirodzenými nechtami môžete ukázať, že vám váš vzhľad nie je ľahostajný.

Ak sme netrafili váš vkus, ďalšie inšpirácie s nechtami na ples nájdete aj na našom Instagrame Alebo si len prineste svoj návrh a my ho rady zrealizujeme. Nezabúdajte však, že minimálne upravené nechty a kožíčky sú na spoločenských akciách "must have". 


BLOG - posledné pridané články