Ako môžu vyzerať práve vaše letné nechty?

08.06.2023

Teplé slnečné lúče, ľahké oblečenie, zmrzlina a voda... či hmlisté doliny, nočný upokojujúci dážď a farebné listy na zemi. Ak chcete, tak aj prebúdzajúci sa život, pučiace rastlinky a mláďatká, no a tiež aj červené líca, snehové záveje, a teplý čaj v rukách.

Každý z nás má svoje obľúbené ročné obdobie. Ak aj vy milujete práve tie teplučké lúče slnka, pláže, či misu plnú nakrájaného melónu, určite sa už tešíte na nasledujúce mesiace. Máte už naplánované, ako budú počas tohto obdobia vyzerať vaše nechty?

Neónové farby

Výraznosť, nespútanosť a neopakovateľná radosť. Aj toto môžu odzrkadľovať vašu letnú manikúru. Letná paleta farieb je nekonečne pestrá. Slnko, teplé večery a najmä opálená pokožka sú ideálnym prostredím pre vyniknutie výrazných farebných kombinácií. Chcete to posunúť ešte o čosi ďalej? Potom na vás čakajú neónové letné nechty. Farby vyzerajú dobre v akejkoľvek forme. Skombinovať ich môžete na pozadí ombré dizajnu, francúzskej manikúry alebo abstraktných liniek.

Pastelová paleta

Netúžite po výrazných odtieňoch, ale zároveň stále chcete, aby vaše nechty hrali farbami? Neónové farby nie sú pre vás? A čo tak o čosi jemnejšie a nadčasovo krásne pastelové farby? Vyhrať sa s nimi dá rovnako ako pri tých sýtejších farbách, no vo výsledku je v nich namiesto nespútanosti a odviazanosti zdôraznená skôr jemná ženskosť a elegantná hravosť. Tak čo? Po ktorej palete siahnete?

Letné dizajny

Chcete sa naplno odviazať a chcete aby vaše nechty totálne odzrkadľovali leto? Potom by mohol byť vašou ideálnou voľbou práve letný dizajn. Toto obdobie je plné vody, šťavnatého ovocia a rastlín (najmä tropických kvetov a palmičiek, že?). Ak teda túžite po hravej exotike, skúste si nájsť niečo, čo vo vás najviac vyvoláva letné pocity, navštívte nás a sledujte, ako to spolu zakomponujeme do nechtového dizajnu a vytvoríme tak vašu unikátnu letnú manikúru.

Mliečna jednoduchosť

Ale čo v prípade ak vôbec nechcete farebné nechty? Aj napriek tomu, že si s letom odvážne farby spájame, sviežosť a ľahkú eleganciu môžete dosiahnuť napríklad mliečnym dizajnom. Aj ten sa dá doplniť napríklad o kvietky či linky. A ak by ste k nemu chceli pridať štipku letnej odviazanosti, rozhodnúť sa môžete pre hravé farebné oblúčiky francúzskej manikúry.

Už máte v hlave ten dokonalý dizajn pre vaše letné nechty? Či už ste skôr tím neónová paleta alebo pastelová paleta, či máte chuť na kreatívny letný dizajn alebo vás to viac ťahá k jednofarebným nechtom, nezabúdajte na to, že teploty sa zvyšujú, dni sa predlžujú, a to znamená, že je už skutočne najvyšší čas vymeniť jarné nechty za letné. Rezervujte si teda svoj termín a poďme spolu vyčarovať tú ideálnu letnú manikúru práve pre vás.  


BLOG - pozrite si naše najnovšie články