Nechty inšpirované prírodou

27.04.2022

Inšpiráciu v prírode naberáme vo viacerých smeroch už od nepamäti, tak prečo tak nespraviť aj pri manikúre? Prírodné motívy sadnú každej jednej z nás, dajú sa spraviť viacerými technikami a budú tou pravou čerešničkou vášho (nielen) jarného looku.

Minimalizmus už dávno nie je nuda

V posledných rokoch začína byť minimalizmus obľúbený pre všetky vekové kategórie. Jemné a čisté línie, neutrálne farby, nenápadné ozdoby. Nie každá z nás chce alebo si môže dovoliť na nechtoch ohňostroj farieb, to však neznamená, že musíme siahať len po "fádnych" jednofarebných lakoch. Práve prírodné motívy sú na toto ako stvorené. Stačí jemná silueta listu, kvetu či paprade a vaša manikúra získa úplne iný rozmer. Veď posúďte samy.

Netradičná klasika

Nie je nad nestarnúcu francúzsku manikúru či ombre, však? Ladia ku všetkému, nemusíme sa báť, že nám farba "nesadne" a ešte ani nie sú tak vidieť odrasty. Decentné, praktické, nadčasové.
Čo tak ale skúsiť posunúť tieto "nechtové stálice" na vyšší level a získať tak nechty, ktoré len tak u niekoho neuvidíte? Skúste si dať namiesto klasickej bielej "špičky" zelenú, prípadne vytvoriť francúzsku manikúru pomocou odtlačkov lístkov alebo kvietkov. Napadlo by vám to?

50 odtieňov zelenej

Tiež sa väčšinou vyhýbate zelenej farbe, lebo vo vás okamžite evokuje svietiacu neónku prípadne nie príliš estetickú farbu trávy? Zahoďte predsudky a dajte tejto farbe zelenú! Pri správnej kombinácii odtieňov dokáže pôsobiť naozaj elegantne a nevyzývavo. Farby dokonca nemusíte ani použiť na celé nechtové lôžko ale vytvoriť vďaka nim rôzne siluety či geometrické tvary. Pokojne sa poraďte s vašou nechtovou dizajnérkou, určite vám rada poradí tie pravé odtiene a kombinácie presne pre vás. Tak čo, vyskúšate?

Rozkvitnutá lúka na prstoch

Nevieme, ako vás, ale nás kvetinové motívy nikdy neprestanú baviť. Sú jemné, ženské, farebné a pôsobia ako dokonalá ozdoba - je len na vás, na čo si trúfnete. Oku lahodiaco pôsobia aj jemné nálepky či pečiatky, ak však máte rada hravosť a extravaganciu, odviažte sa a spravte zo svojich rúk hotovú kvetinovú lúku. Takéto nechty sú zaručeným dôvodom na úsmev pre vás aj vaše okolie!

Poklady lesa

O čo menej sú vzory zvierat, tekvíc či citrusov populárne, o to viac zaujmú! Uvedomili ste si niekedy, ako krásne sa vie taký obyčajný vzor paprade vynímať na neutrálnom podklade? Nie? Tak najvyšší čas to zmeniť´.

Jar je nepochybne po estetickej stránke jedno z najkrajších ročných období a tak, ako nádherne kvitne príroda navôkol, si zaslúžite rozkvitnúť aj VY! Zverte sa do rúk našich šikovných nechtových dizajnérok z AristorA a užite si svoju beauty chvíľku pre seba. Garantujeme vám, že odídete nadšené 😊.


BLOG - pozrite si najnovšie články