Ako využiť luxus a eleganciu, ktoré ukrývajú mramorové nechty?

26.04.2023

Obaly na elektroniku, kuchynské linky, ale dokonca aj kozmetika. Mramorový dizajn ovládol mnoho rôznych sfér od krásy až po bytové doplnky. A niet sa čomu diviť. Mramor je nadčasový, symbolizuje luxus a eleganciu. A prečo tieto jeho vlastnosti nevyužiť aj na nechtoch, no nie? Mramorový dizajn na nechtoch je úžasný napríklad aj v tom, že vyzerá žensky a upravene v rôznych prevedeniach.

Mramor s mliečnymi nechtami

Čo tak tento dizajn spojiť s iným obľúbeným nechtovým dizajnom? Oba sú jemné, elegantné a ženské. Kombinácia mramorových nechtov s mliečnym dizajnom je naozaj niečo, čo stojí za to a nedá sa na nej nič pokaziť. Na svetlom podklade môže akákoľvek farebná kombinácia v mramorovom prevedení vyniknúť a zároveň ju jej jemné pozadie môže nádherne podčiarknuť. Skúste teda siahnuť po odtieňoch zelenej, modrej či tmavočervenej. Na jemnom mliečnom podklade budú tieto farby dokonalo žiariť.

Minimalistický mramor

Chcete jemné a nenútene krásne nechty v mramorovom dizajne? Toto je váš jasný výherca. Nechty zahalené do minimalistického mramoru nie sú nikdy krokom vedľa. Nepravidelné tenké línie vytvorené lichotivými farbami môžu byť doplnené napríklad výraznejším chrómovým prvkom, s ktorým vaše nechty zažiaria. A to doslova. Ak si chcete zvoliť minimalizmus, potom môžete siahnuť napríklad po farebnej klasike – bielych mramorových nechtoch. Elegancia a vkus v jednom. Nepáči sa vám výraznejší dizajn a chcete sa pohybovať čisto na "neutrálnej pôde"? Potom vám mramorové nechty zahalíme do jemných tónov ružovej, pudrovej či krémovej farby s doplnením o precízne biele línie, aby sme docielili efekt bielych mramorových nechtov.

Nie iba mramor

Ak by ste naopak túžili po niečom viac výraznom, môžete mramorové nechty skombinovať s rôznymi inými doplnkami. Či už so spomínaným chrómovým prvkom alebo s nálepkami, kamienkami či rôznymi maľbami. Mramorový dizajn na nechtoch môže dominovať pokojne len na jednom z nich a ostatné môžu byť doplnené o ďalšie zaujímavé prvky. Tak sa nebojte, popustite uzdu fantázii a skombinujte si na nechtoch to, čo sa vám tam najviac páči. Vaša mramorová manikúra však môže pozostávať aj z monochromatických nechtov, pre ktoré bude jeden alebo dva nechty v mramorovom dizajne krásnym oživením.

Ak si spomedzi týchto rôznych spôsobov realizácie mramorových nechtov nevyberiete žiadny, ktorý by vám padol na nechty, nezabúdajte, že ani pri tomto dizajne sa medze predstavivosti nekladú. Všetko je len o vašom vkuse. A ak už budete mať v hlave predstavu svojich ideálnych nechtov, rezervujte si termín a uvidíme sa u nás v salóne. 

Tešíme sa na nové priateľstvá! 


BLOG - pozrite si najnovšie články