Louboutin manikúra: Luxusné nechty, ktoré si môže dovoliť každá z nás

14.04.2020

Ktorá z nás by nechcela vlastniť topánky od Christiana Louboutina? Áno, jeho klasické lodičky čiernej farby s červenou podrážkou väčšinou zostávajú iba obyčajným snom, no je tu spôsob, ako nosiť Louboutina iba za zlomok ceny známych topánok - a to na vašich nechtoch!

Často stačí iba drobný detail, ktorý urobí rozdiel medzi obyčajným a výnimočným. Rovnako ako to platí pri slávnych "louboutinkách", aj pri nimi inšpirovanej manikúre nájdeme výrazný detail v podobe farby na najmenej očakávanom mieste - na spodnej strane nechta. Dámy, predstavujeme vám peek-a-boo (nielen červená varianta) alebo, inak povedané, Louboutin manikúru.

Cesta od topánok až po nechty

Možno by ste si mysleli, že spojitosť medzi "louboutinkami" a manikúrou je založená čisto iba na ich vizuálnej podobnosti. Slávne topánky majú však k manikúre oveľa bližšie.

Vráťme sa do roku 1993, kedy už svetoznámy módny guru práve pracoval na svojom novom prototype lodičiek, zatiaľ čo jeho asistentka, sediaca vedľa neho, si lakovala nechty červenou farbou. Louboutin sa asistentkiným červeným lakom na nechty v okamihu inšpiroval a natrel ním podrážku svojej novej topánky. A teraz sú tieto lodičky jednými z najvyhľadávanejších na celom svete! A všetko iba vďaka laku na nechty.

Inšpirovať sa niečím takým dobrým predsa nemôže byť krok vedľa, a preto sa tento štýl začal objavovať aj v podobe manikúry, ktorá sa stala veľmi obľúbenou najmä u celebrít (prvou hviezdou, ktorá sa s týmto štýlom ukázala, bola Adele). Z červeného koberca sa peek-a-boo manikúra dostala do Francúzska a odtiaľ do celej Európy.

Ako nosiť Louboutin manikúru?

Louboutin manikúra je ideálna pre tie z nás, ktoré chcú dosiahnuť jednoduchého, ale zároveň výrazného vzhľadu s minimom námahy. Rovnako ako aj Louboutin lodičky vyzerajú skvele na vysokom opätku, aj tento druh manikúry najlepšie vynikne, ak sú nechty dlhé. Pri gélových nechtoch je potrebné urobiť ich ako NOVÉ, čiže nie ako doplnenie alebo géllak. 

V našom článku je Laboutin manikúra realizovaná na extrémnom tvare nechtov, no previesť sa dá na všetkých typoch tvarov nechtov

Ak vám je však doma dlho a máte chuť zaexperimentovať, skúste si túto manikúru svojpomocne na vašich prirodzených nechtoch (pokiaľ ich máte dostatočne dlhé) - budete na to potrebovať iba čierny a červený lak na nechty a troška trpezlivosti. Výsledky svojej práce nám môžete potom poslať mailom či na Facebooku. A akonáhle budete mať opäť možnosť, zájdite do nášho salónu AristorA ;-) 


BLOG - pozrite si najnovšie články