Lash lifting: Procedúra, po ktorej sa vaše mihalnice zobudia

10.12.2018

Prirodzene dlhé, husté a výrazné mihalnice sú darom, pretože vedia rozjasniť celú tvár. Asi každá žena má vo svojom okolí niekoho, komu závidí takúto prednosť. Každodenné trápenie s riasenkou sa takých ľudí určite netýka, hovoríte si. Po dobrom lash liftingu sa už nemusí týkať ani vás.

Pojem lifting už pozná asi každý. Hlavne v spojitosti s liftingom kože, liftingom častí tváre či dokonca častí tela. Vedeli ste ale, že špeciálny lifting sa dá použiť aj pre nadvihnutie a posilnenie mihalníc? Možno vaše riasy nie sú len dostatočne výrazné, alebo im chýba správne zatočenie, prípadne sú príliš slabé. Všetko, a aj omnoho viac, dokáže vyriešiť lash lifting profesionálne spravený našou kozmetičkou. Popravde, dobrý lifting mihalníc je zrejme tým jediným, čo vaše riasy doteraz potrebovali.

Žiadna "umelina", len expresné vyživenie

Lepenie umelých mihalníc sa síce stalo rýchlym a praktickým riešením takmer pre každú ženu, ktorá chce mať aspoň dočasne dlhé a husté riasy. No stále to nie je ono, pretože neprirodzenosť týchto mihalníc je takmer hneď viditeľná. Zároveň to zaťažuje a poškodzuje vaše už aj tak jemné riasy. Vyživenie toho, čo vám príroda podarovala znie rozumnejšie, všakže? Presne to chceme lash liftingom dosiahnuť. Prirodzené vyživenie, napnutie a natočenie mihalníc bez zaťaženia. Pomocou výživných látok akými je napríklad kyselina hyalurónova, keratín, bambucké maslo, vitamín E a ďalšie, dokážeme zregenerovať aj poškodené mihalnice. Počas procedúry si môžete dokonca krátko pospať a dať tak mihalniciam dostatok času na absorbovanie látok. Okrem iného, chceme, aby bol pre vás čas v našom salóne nielen skrášľovacím procesom, ale aj časom oddychu.

Sú zmeny po lashliftingu vážne tak viditeľné?

Po dokončení procedúry zaručene uvidíte želané zmeny. Nielenže vaše riasy budú krásne natočené, zdravé a bohatšie, ale aj výraznejšie. Keďže do celého procesu zahŕňame tiež jemné farbenie mihalníc, efekt bude očividný aj bez aplikovania maskary. A čo je hlavné, výsledok vydrží 4-8 týždňov. Pokiaľ sa rozhodnete pre pravidelnú aplikáciu, mihalnice sa vám za takú starostlivosť odvďačia rýchlejším rastom a postupným zosilnením. 

V prípade doplnenia informácii alebo rezervácie termínu nás kontaktujte cez formulár nižšie alebo na čísle  0940 124 438.


BLOG - posledné pridané články