Aké nechty svedčia ženám v sakách?

17.10.2022

Predstavujte si. Zobudí sa na zvonenie budíka. Vstáva skoro. Pred sebou má deň, počas ktorého je produktívna, kreatívna a pracovitá. Zamieri do kuchyne a po chvíľke sa už po miestnosti rozlieha vôňa kávy, ktorá prebudí jej zmysly. Neskôr jej kroky smerujú z kúpeľne rovno k šatníku. Hoci z neho včera večer vyťahovala krátke čierne šaty, dnes siaha po saténovej blúzke v slonovinovej farbe. Na chvíľku jej pohľad preskakuje z károvaného saka na tmavomodré sako, no nakoniec zvolí druhú možnosť. Vlasy jej v dokonalých vlnách padajú na ramená a dopĺňajú tak jej upravený vzhľad. Ešte si na pery precízne nanesie obľúbený rúž a môže vyraziť do svojho pracovného dňa. Ale moment! Takmer by zabudla na diár. Ako by bez neho mohla niekam ísť? Klopkanie lodičiek sa od dverí presunie naspäť k stolu, na ktorom diár nechala. Stop. A teraz, keď sa pozeráte na jej ruku v zhone sa načahujúcu po dôležitú knižku plnú pripomienok a plánov, ako vyzerá jej manikúra?

Áno, uhádli ste. Dnes sa spoločne pozrieme na to, koľko rôznych dizajnov spadá do kategórie biznis manikúry.

Farby v plnej kráse

Čo môže pôsobiť nenápadne, no krásne viac ako jednofarebné nechty s uhladeným a elegantným výzorom? Z širokej palety farieb si každý vyberie tú svoju a nosiť ju potom na nechtoch je zárukou toho, že sa vám istotne budú páčiť. Veď nechty skrášlené obľúbenou farbou sa musia nosiť úžasne. Ak by ste predsa len chceli jednofarebným nechtom dodať výnimočný šmrnc, môžete siahnuť napríklad po matnom efekte. A ak vám jedna farba nestačí, na vašej ruke môže vynikať aj päť spolu ladiacich farieb. Každý prst inej farby, no predsa spolu hrajúca kombinácia.

Francúzska manikúra

Trend nadčasový ako modré rifle, trend nosený často ako čierne linky, a zároveň trend tak výnimočne krásny ako da Vinciho Mona Lisa. Francúzska manikúra je vskutku typom manikúry, ktorý sa hodí ku každému vášmu outfitu. Ak si k nej oblečiete sako a vyrazíte na pracovné stretnutie, vaše nechty budú určite dopĺňať elegantný biznis vzhľad, ktorým okúzlite kolegov, zamestnávateľov či klientov.

Iba štipka

A ak chcem niečo ani nie jednoduché, ani nie výrazné? Je možné tieto dve požiadavky skombinovať a vytvoriť jemnú výraznosť? A je možné, aby tvorili dokonalú čerešničku môjho outfitu? Áno! Verte, že to všetko je možné a my presne vieme, ako na to. Predstavte si dizajn, pozostávajúci z jednej alebo dvoch farieb a obohatený o detail, ktorý zabezpečí jedinečný a v nenápadnom smere špeciálny vzhľad vašich nechtov. Z diaľky nechty ženské a upravené, no z blízka unikátne a hravé. A aký by mal byť ten výnimočný detail? Či už si vyberiete jemnú metalickú čiarku, farebné vlnky či malé kvietky, postaráme sa o to, aby vaše nechty boli vaším dokonalým doplnkom do práce.

Výstredná elegancia

A čo ak nie ste fanúšičkami minimalizmu a na nechtoch máte radšej výraznejšie a ohurujúce dizajny? Nie, neznamená to, že v období keď máte pracovný pohovor, konferenciu či dôležité stretnutie, si musíte nechty schovať alebo nebodaj prerobiť. Výraznosť či extravagantnosť sa s eleganciou nevylučuje, stačí ich len skombinovať v tej správnej miere.

Do ktorého z týchto štyroch typov dizajnov by ste určite šli, keby ste si pre svoje nechty zvolili biznis manikúru? Nech sú vaše predstavy akékoľvek, spoločne vytvoríme taký dizajn, ktorý sa bude hodiť na každú pracovnú udalosť, ktorá bude pred vami stáť. Neváhajte nás kontaktovať a príďte si po vaše vysnívané biznis nechty do salónu AristorA. 


BLOG - pozrite si najnovšie články