Ako vybrať valnetínske nechty pre dnešnú Afroditu?

24.01.2024

Poznáte ju? Spomedzi všetkých bohov gréckej mytológie je tou najjemnejšou, tou najženskejšou a tou najkrásnejšou. Všetky príbehy o bohyni lásky, vášne, žiadostivosti či krásy majú korene v dávnej minulosti, no predstavte si, že by sa Afrodita zobudila do dnešnej doby – a k tomu presne 14. februára. Viete si predstaviť, ako by sa tvárila, keby jej niekto povedal, že v modernom svete príde raz za rok deň, ktorý je oslavou lásky? Ako by asi reagovala, keby sme jej povedali, že si počas neho zamilovaní dávajú milé darčeky, veľa sa objímajú a hovoria si, ako veľmi sú radi, že sa navzájom majú? Ak by chcela splynúť s týmto svetom, asi by utekala do nechtového salóna po tie najviac valentínske nechty. A aké by mohli byť? Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Jemná a minimalistická Afrodita

Všetko závisí od toho, aký štýl by vymenila za tógu, ktorú mala na sebe v dávnych mýtoch. Ak by z nej bola moderná, elegantná žena, ktorá miluje minimalizmus, ale zároveň je stále rada šik, určite by zvolila niečo jemné. No, povedzme si pravdu, stopercentne by si nenechala ujsť šancu mať na nechtoch srdiečka. Či už by túžila viac po klasickej čiernej alebo po pastelových farbách, stále by niekde, aspoň na jednom nechte, musel byť malý symbol lásky – srdce.

Hravá a odviazaná Afrodita

A čo keby bola Afrodita viac odviazaná? Čo keby milovala farby, kombinovanie vzorov a spájanie rôznych typov dizajnov? Keby bola skôr ten typ, ktorý dáva svoje emócie a city naplno najavo a vie, že šíriť lásku v dnešnom svete je veľmi dôležité. Potom je možné, že by jej valentínske nechty boli plné farieb. Možno by siahla aj po trblietkách, kamienkoch alebo nálepkách. Sršala by z nich hravosť a živosť a vôbec by neprekážalo, ak by jej na nechtoch hralo viac dizajnov naraz. A hlavne, bolo by na nich určite veľa srdiečok!

Tak teda ku ktorej Afrodite sa prikláňate vy? Myslíte, že by si skôr zvolila valentínske nechty hravé a farebné alebo jemné a elegantné? Nech už je to akokoľvek, Afrodita k nám do salónu AristorA zavíta len ťažko. Vy ale môžete. Tak príďte a vytvorme spolu vašu dokonalú valentínsku manikúru. Tešíme sa na vás.


BLOG - pozrite si najnovšie články