Aké nechty sa najviac hodia k (farebným) šatám?

07.07.2023

Nad kolená, pod kolená, na ramienka, s krátkym rukávom či úplne bez ramienok. Už aj Gombitová o nich spievala. Najlepší outfit počas horúcich dní a často najjednoduchší outfit, ktorý môžeme zvoliť. Opnuté či rozviate, farebné či monochromatické. Proste šaty. Máte v skrini tie svoje vysnívané a túžite si ich obliecť na nejakú príležitosť alebo len tak von? K dokonalému vzhľadu však patria aj vyladené detaily, teda aj manikúra. Hľadáte inšpiráciu ako nájsť dokonalé nechty práve k vašim šatám? Tak čítajte ďalej.

Nechty k červeným šatám

Je samozrejmé, že k jednofarebným šatám sa rozhodne hodia rovnako farebné nechty. Ale čo tak červené nechty ozvláštniť čiernou pre posilnenie dramatického looku plného vášne a ženskosti. Čierna môže napríklad dominovať na jednom z nechtov v podobe abstraktného dizajnu. Pre luxusnejší look môžete zvoliť napríklad zlatú manikúru či dekorovanie zlatou na farebnom podklade. A pre vyčarovanie sviatočnej nálady počas zimných mesiacov môžete k červeným šatám zvoliť zlatú v kombinácii s tmavozelenou.

Nechty k modrým šatám

Modrá je jedna z tých farieb, ku ktorej sa dokonalo hodia trblietky a najmä strieborná farba. Ak teda túžite po nechtoch, ktoré budú dokonalo ladiť k modrým šatám, skúsiť môžete napríklad kombináciu s hocičím, čo sa trbliece – flitre, blyštiace sa linky, kamienky, strieborné či zlaté prvky. Nie náhodou sa nám tieto veci spájajú s modrou – stačí sa pozrieť na nočnú oblohu.

Nechty k žltým šatám

Žltá je veselá farba, žiari z nej radosť. Preto, ak si chcete obliecť žlté šaty, skúsiť môžete napríklad hravú kombináciu s ružovými, fialovými, zelenými, modrými či oranžovými nechtami. Farbu nechtov potom môžete posilniť doplnkami – kabelkou, topánkami či šperkami v rovnakej farbe. Vynikne tak nielen krása žltých šiat, ale aj hravosť celého looku.

Nechty k ružovým šatám

Ružová je plná ženskosti. A ako viac vyjadriť krásnu ženskosť ako ružovými šatami. Keď teda chcete posilniť energiu, ktorú v sebe táto farba nesie, pokojne sa s ružovou či fialovou vyhrajte aj na nechtoch. Zvoľte napríklad hravý dizajn s linkami, jemné kvetinky alebo len nechajte vyniknúť čisto ružové nechty. Veď ak raz máte rady ružovú, nikdy jej nie je dosť, že?

Nechty k zeleným šatám

Zelená je farbou, ktorá sa spája so životom a prírodou, a preto sa k nej dokonalo hodia ostatné "farby prírody". Reč je napríklad o rôznych odtieňoch hnedej – od nude odtieňov po tie tmavé. Ďalej sa k zeleným šatám môže hodiť aj čierna či sivá, ale ak chcete niečo výraznejšie, zvoliť si môžete napríklad odtiene ružovej. Táto farebná kombinácia je v móde čím ďalej, tým viac populárna a ak sa tieto farby dobre skombinujú, výsledný look môže pôsobiť luxusne, hravo a zároveň žensky.

Nechty k čiernym a bielym šatám

Biela a čierna sú ľahko kombinovateľné farby. Vďaka ich neutralite sa k nim hodí úplne všetko a vyniknúť môžu s akoukoľvek farbou. Ak hľadáte vhodnú manikúru k týmto šatám, máte na výber širokú škálu štýlov výsledného looku. Keď vyberiete jemné nude farby, kvetinky či linky, môžete dospieť k veľmi ženskému a jemnému vzhľadu. Naopak, vyberte výraznejšiu či až neónovú manikúru a posilnite tak odviazaný, hravý či párty vzhľad. Výber je len na vás.

Šaty by boli. Nechty sú už tiež, hoci zatiaľ len v predstave. Teraz už len ostáva preniesť ich do reality a nechať ich vyznieť so šatami, ktoré na vás čakajú v skrini. Tak ich tam nenechajte dlho čakať a príďte si po svoje nové nechty k nám. Tešíme sa na vašu návštevu v salóne AristorA. 


BLOG - pozrite si najnovšie články