Úprava mihalníc a obočia v nechtovom salóne?

14.08.2019

Salón ARISTORA, to je miesto, kde sa aspoň na chvíľu odpútate od každodenných stresov, necháte sa hýčkať profesionálnym personálom a jednoznačne odídete ešte krajšia, ako ste krásna doň prišli - takto ho pozná väčšina z vás. A okrem toho ho poznáte ako primárne nechtový salón. Možno však neuniklo vašej pozornosti, že sa už nestaráme iba o vaše pazúriky, ale teraz vám doprajeme aj krásne mihalnice a obočie - konkrétne technikami Lash-lifting a Microblading obočia. Prečo sme sa ako nechtový salón rozhodli rozšíriť ponuku práve o tieto služby a prečo by ste mali vaše mihalnice či obočie zveriť práve do našich rúk? To sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Príležitosť, ktorá sa neodmieta

ARISTORA fungovala od svojho založenia ako čisto nechtový salón, pričom našou víziou bolo priniesť zákazníčkam nový prístup, luxusné a relaxačné prostredie a najmä profesionálny personál, ktorý sa o krásu vašich nechtov postará s použitím iba tých najlepších značiek na trhu. V skratke - kvalita a profesionalita je našou prioritou a chceme, aby si ľudia našu značku spájali najmä s týmito hodnotami.

Hoci sme si svoje meno vybudovali na krásnych a kvalitných nechtoch (chvália nás klientky v recenziách) , asi pred rokom sa nám naskytla príležitosť z úplne iného súdka, ktorá sa len ťažko odmietala. Stretli sme sa totiž s kozmetičkou, ktorá mala okrem svojej usmievavej tváre naozaj čo ponúknuť. Po tom, čo sme zistili, že je veľmi šikovná baba, ktorá má za sebou iba tie najrenomovanejšie kozmetické kurzy a je veľká pedantka (čo dobrej kozmetičke v žiadnom prípade nemôže chýbať), bolo rozhodnuté - jednoducho sme ju museli mať v našom tíme!

Nechty, mihalnice, obočie - a čo príde ďalej?

Ako sme už spomínali v úvode, vďaka šikovnej kozmetičke sme svoju ponuku služieb rozšírili o Microblading obočia a Lash-lifting mihalníc - pokiaľ ešte neviete, o čo sa jedná, už aj sa ponáhľame s krátkym vysvetlením.

Microblading, často nazývaný aj tetovanie obočia čiarkovou metódou, je semi-permanentná úprava obočia, ktorá dokonale imituje vaše prirodzené chĺpky a vydrží vám až po dobu 1-2 rokov. A čo Lash-lifting? Je to ideálna procedúra pre všetky z vás, ktoré už nebaví nalepovanie umelých mihalníc alebo ich každodenné farbenie a manuálne vytáčanie. Lash-lifting vaše mihalnice zdvihne a vytočí, zatiaľ čo lashbotox sa postará o ich hĺbkové vyživenie - a to až na 4-8 týždňov.

Možno sa pýtate, o aké služby plánujeme naše portfólio rozšíriť ďalej? Aby sme v tomto urobili jasno, neplánujeme sa stať multifunkčným kozmetickým salónom, ktorý robí všetko. Microblading a Lash-lifting sme sa rozhodli ponúkať najmä preto, pretože sme na to našli profesionálku, ktorej kvalita práce dokonale vyhovuje našim kritériám.

Niečo z najnovších prác. Pre zväčšenie kliknite na foto. 

Dvere si nechávame otvorené, no žiadnu novú procedúru do našej ponuky nepridáme bez toho, aby sme boli skalopevne presvedčení, že nám vyhovuje po zdravotnej aj kvalitatívnej stránke. S nami si môžete byť isté, že vždy dostanete iba to najlepšie - a na tom si zakladáme.


BLOG - pozrite si najnovšie články