Objednajte si svoju beauty procedúru: Sme opäť otvorení!

21.04.2021

Javia vaše nechty, mihalnice, obočie a chodidlá známky poškodenia, zanedbania či traumy z domácich pokusov o ich úpravy? Pozor, môže ísť o priame dôsledky Covid lockdown-u, na ktoré vám nepomôže nič iné, ako intenzívna starostlivosť našich manikérok a make-up artistiek v beauty salóne AristorA, ktoré nastupujú na pomoc už 19.4.2021 v prvej línii! 

Áno, čítate správne - po 4 dlhých a náročných mesiacoch sme dostali dlho očakávajú zelenú a veľmi sa tešíme, že vám už budeme môcť poskytnúť všetky služby vrátane microbladingu obočia (v novej cene 250€), na ktoré už teraz prijímame objednávky! 

V zmysle dobre známeho hesla "Nepokazme si to" vás prosíme o preukázanie sa negatívnym testom, nosenie respirátora, dezinfekciu rúk a takisto o prepáčenie, že vám zatiaľ nebudeme môcť ponúknuť kávičku. 

A ak ešte náhodou nemáte vybratý dizajn vašich nechtov, nechajte sa inšpirovať najnovšími článkami na našom blogu, medzi ktorými nájdete aj aktuálne jarné trendy v manikúre. Sme zvedavé, ktorý z nich s vami vyskúšame ako prvý


BLOG - pozrite si najnovšie články