OBHRÝZATE SI NECHTY? Máme pre Vás riešenie!

05.10.2018

Často krát sa aj u nás v salóne stretávame s obhryzenými nechtami, alebo dokonca s obhryzenou kožičkou okolo nechtu. Obhrýzanie nechtov sa dá dokonca charakterizovať ako psychologická diagnóza s názvom onychofágia.

Aké môžu byť príčiny obhrýzania nechtov?

Veľmi častými príčinami obhrýzania nechtov môže byť stres, nervozita, ale dokonca aj nuda. Pre veľa ľudí trpiacich týmto zlozvykom môže byť odnaučenie sa obhrýzať si nechty také náročné, ako pre fajčiara prestať fajčiť.

Nehanbite sa ku nám prísť

Manikérky v našom salóne sú zvyknuté na rôzne prípady obhrýzených nechtov, preto sa pred nami určite nehanbite za svoje nechtíky, my Vám ich dáme do poriadku. Dobre vieme, aké je ťažké skoncovať s týmto zlozvykom, aj to je jeden z dôvodov, prečo sme tu pre Vás.

Ako vám môžeme pomôcť s obhrýzaním nechtov?

Gélové nechty, alebo aj gel lak môžu byť skvelým pomocníkom pri tejto "odvykačke". Vo väčšine prípadov sa naše zákazníčky tak tešili z nových nechtov a z toho, že ich ruky konečne vyzerajú upravene a nemusia ich pred nikým schovávať, že s okusovaním nechtov prestali. Áno, môže to byť aj takéto jednoduché. V prípade, že by Vás to aj napriek tomu lákalo, odporúčame si dať spraviť gélové nechtíky, nie iba gel lak, nakoľko gél je pevnejší a nie moc chutný na obkuskavanie.

Výživný olej na kožičku

Na obhryzenú kožičku okolo nechtového lôžka zaberá výživný olejček (väčšina z nich aj krásne vonia), ktorý si nanášajte minimálne raz - dvakrát denne. Taktiež nemá nejakú skvelú chuť, čiže Vám to chutiť nebude. Krásne upokojí Vašu začervenanú kožu a začne dávať do poriadku všetky zádery, ktoré ste si chtiac-nechtiac vytvorili. V prípade, že by ste mali konkrétne záujem o olejček, ktorý používame u nás v salóne, napíšte nám na mail aristora@aristora.sk a po dohode si ho môžete u nás vyzdvihnúť.


BLOG - posledné pridané články