Najlepší darček pre ženu? Spojte zážitok a relax. Rozmaznávajte ju!

06.03.2019

Hľadanie darčeka pre ženu sa niekedy skutočne môže premeniť na zložitú misiu. K jej úspešnému splneniu vám v našom salóne radi pomôžeme. Či už hľadáte darček pre priateľku, sestru, dcéru, mamu, alebo kolegyňu, príjemná procedúra v kozmetickom salóne určite poteší každú.

Dôvodov na to, prečo je kozmetika extra darčekom pre ženu, je viacero. Nielenže žene ukážete, ako si zaslúži oddych a starostlivosť, ale tiež jej tak darujete čas pre samú seba. Zároveň, nie je to len darček, je to zážitok, ktorého výsledok bude viditeľný ešte niekoľko týždňov po procedúre.

Na skrášľovanie a oddych nemusíte mať dôvod

Darovať kozmetickú procedúru k okrúhlym narodeninám sa hodí pre ženu v 20-tich, 30-tich aj 40-tich rokoch, resp. sa to ani nedá vekovo ohraničiť.

Napríklad manikúra, prípadne pedikúra, je nepochybne luxusným a zároveň oddychovým darčekom pre vašu priateľku či manželku. Je to dokonalé spojenie krásy s relaxom, hlavne ak k procedúre pridáte aj masáž. Pokiaľ chcete vám blízku ženu obdarovať podobným zážitkom, no do narodenín je ďaleko, nezabúdajte aj na iné sviatky. Medzinárodný deň žien je tu predsa na to, aby sme si nezabudli vážiť krásu, ktorú ženy do sveta prinášajú. Darček k MDŽ preto nemusí byť len o kvetoch. 

Milý a zároveň praktický darček

Nielen muži, ale aj ženy môžu mať niekedy problém vybrať darček pre inú ženu. Kozmetická starostlivosť bude aj v tomto prípade dobrým výberom. Prepracovanej kolegyni môžete podarovať procedúru lash lifting, po ktorej sa jej rozjasní tvár a tiež ušetrí čas pri rannej rutine.

Rovnaký efekt môže spôsobiť aj nové, lepšie obočie, vďaka procedúre microblading. Z mužského pohľadu by to mal byť skutočne ideálny darček pre ženu, pretože s upraveným obočím či mihalnicami sa skracuje čas, za ktorý sa žena každý deň nachystá. Muži sa predsa neustále sťažujú na to, ako dlho musia na svoju polovičku čakať ;-). 

Prípadne chcete potešiť kamarátku? Objednajte sa spoločne na manikúru a aplikáciu gélových nechtov naraz. Spomienka na tento darček bude trvať niekoľko týždňov. 

Ak sa potrebujete opýtať na viac informácií alebo rovno dohodnúť termín, napíšte nám cez tento rýchly formulár. 


BLOG - pozrite si najnovšie články