Najkrajšie nechTy vyberieš

11.04.2024

Doba, keď sa pomaly začína prebúdzať jar a príroda ožíva. S ním prichádza aj chuť na nové nechtové dizajny, farebné a veselé. Po nude odtieňoch vo februári sa teraz môžeme tešiť na živšie farby a kreatívne vzory. Začiatok jari prináša inšpiráciu nielen z prírody, ale aj zo sviatočných príležitostí, ako je Veľká noc. Pri rozhodovaní sa, čo si dať na nechty, sa nechajte inšpirovať jarnými kvetmi, pastelovými farbami a veselými vzormi. Nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť a nechajte svoje nechty vyjadriť radostnú atmosféru jarnej sezóny!

Najkrajšie gélové nechty  a gél lak v marci 2024

Pre zväčšenie, kliknite na foto. 

Vybrali ste si tie svoje? Bola to jednoznačná voľba alebo váhate medzi viacerými? Ak ste nakoniec našli najkrajšie nechtíky, hlasovať môžete dole v komentároch pod týmto článkom alebo v komentároch pod našim Facebookovým príspevkom

My na začiatku mája vyberieme jednu (jedného) z vás hlasujúcich, kto od nás dostane spomínaný darček. Ak máte iný originálny  či špeciálny nápad, ako by mali vyzerať vaše vysnívané nechty, pošlite nám svoj návrh na Facebook. Budeme sa tešiť na vašu kreativitu. 


BLOG - pozrite si najnovšie články